FOTO: Traģiskajā avārijā uz Jelgavas šosejas, visticamāk, vainojams mopēda vadītājs

12 komentāri
FOTO: Traģiskajā avārijā uz Jelgavas šosejas, visticamāk, vainojams mopēda vadītājs
FOTO: Ekrānšāviņš

Uz šosejas Jelgava–Rīga pie pagrieziena uz Codi šodien ap pulksten pieciem saskrējās motociklists un mopēda vadītājs. Gan 71 gadu vecais mopēda stūrētājs, gan 27 gadus vecais motocikla vadītājs no spēcīgā trieciena gāja bojā notikuma vietā. Pēc sākotnējās informācija avārijā vainojams mopēda vadītājs, kurš izbraucis uz galvenā ceļa priekšā motociklam.

Skaidrojot notikušā apstākļus, izrādījās, ka mopēda vadītājs ir veicis kreiso pagriezienu, nepārbaudot drošību un tādā veidā izbraucis priekšā motocikla vadītājam.

Policijā gan neizslēdz iespēju, ka arī motociklists nav ievērojis noteikumus un braucis ar pārāk lielu ātrumu, lai ārkārtas situācijā spētu laikus nobremzēt.

Protams, lai noteiktu precīzus negadījuma apstākļus ir uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros tiks pārbaudīts gan braukšanas ātrums, gan arī tas, vai neviens no vadītājiem nebija alkoholisko dzērienu ietekmē, kā arī citi apstākļi.

Kā novēroja Degpunktā komanda, uzreiz pēc negadījuma notikuma vietā bija ieradušies vismaz trīsdesmit motociklisti, kuri acīmredzot pazina bojāgājušo baikeri. Jau šobrīd uz šosejas Jelgava–Rīga kustība ir pilnībā atjaunota, bet par traģisko avāriju joprojām atgādina asins pēdas uz asfalta.

12 komentāri