FOTO: reiz Ludzā ražoja limonādi, tagad – profesionālos apmēros fasē “kandžu”

0 Komentāru
FOTO: reiz Ludzā ražoja limonādi, tagad – profesionālos apmēros fasē “kandžu”
Valsts policija

Ludzā bijušās limonādes ražotnes vietā atrasts nelikumīga alkohola fasēšanas cehs. Policisti konfiscējuši apjomīgu tilpumu alkohola un visu nepieciešamo tā fasēšanai.

Piektdien, 25. novembrī, uz kāda lielceļa Ludzas novadā apturējām automašīnu, kuru vadīja 1966. gadā dzimis vietējais iedzīvotājs, kurš jau agrāk bija nonācis policijas redzeslokā saistībā ar nelikumīgu alkohola apriti. Veicot apturētās automašīnas pārbaudi, tajā likumsargi atrada 120 litrus spirta.

Turpinot izmeklēšanu, minētajam vīrietim piederošajā limonādes ražošanas cehā Ludzā tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras rezultātā papildus izņemtajam spirtam tika izņemti vēl ap 130 litriem gatavās produkcijas, kā arī 3000 stikla pudeles, vairākas kastes ar alkoholisko dzērienu etiķetēm, korķiem un Krievijas Federācijas akcīzes markām.

Noskaidrots, ka no nezināmas izcelsmes spirta minētajā cehā tika pagatavoti dažāda veida alkoholiskie dzērieni, proti, degvīns, liķieris un konjaks. Gatavā produkcija tika realizēta neatļautās alkohola pārdošanas vietās jeb tā saucamās “točkās”.

Par šādiem pārkāpumiem iespējamais sods ir brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai arī naudas sods.

Foto!

0 Komentāru