Komentāri
FOTO: policijai izdevies atgūt sievietēm nolaupītās ķēdītes; meklē īpašnieces
FOTO: Valsts policija

Jūnija beigās Rīgas reģiona pārvaldes Ziemeļu iecirkņa Kriminālpolicija aizturēja divus jauniešus par vairākām laupīšanām, kas izdarītas, noraujot sievietēm no kakla ķēdītes.

Šobrīd ir izdevies atgūt vairākas, visticamāk, nolaupītās ķēdītes, kuru īpašnieki policijai nav zināmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ, ja atpazīstat kādu no attēlā redzamajām rotaslietām kā sev piederošu, aicinām atsaukties, zvanot pa tālruni: 67086072, 67086003 vai vēršoties Rīgas Ziemeļu iecirknī, Allažu ielā 2.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl