FOTO: policija no Juglas jauniešiem atsavina 285 gramus marihuānas un 1700 eiro

85 komentāri
FOTO: policija no Juglas jauniešiem atsavina 285 gramus marihuānas un 1700 eiro
Foto: Valsts policija

Valsts policijai pamatīgs “ķēriens” gadījies Juglā – no četriem jauniešiem atsavinājām 285 gramus marihuānas.

Valsts policija saņēma operatīvo informāciju par personām, kuras, iespējams, glabā un pārdod narkotiskās vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārbaudot saņemto informāciju, 21. aprīlī ap pulksten 15.00 Rīgas Teikas iecirkņa kriminālpolicisti pārmeklēja 1990. gadā dzimušu vīrieti un pie viņa atrada marihuānu. Vēlāk, veicot kratīšanu vīrieša dzīvesvietā, tika atrasts vēl vairāk šīs pašas narkotiskās vielas. Kopā likumsargi atrada un konfiscēja gandrīz 73 gramus marihuānas.

Foto

Turpinot operatīvo darbu, naktī no 21. uz 22. aprīli pēc pulksten 01.00 policisti veica kratīšanu arī 1992. gadā dzimuša jaunieša dzīvesvietā Juglā. Viņa dzīvesvietā tika atrasti un atsavināti vairāk nekā 197 grami marihuānas. Šajā pašā adresē tika aizturēti arī jaunā vīrieša kompanjoni – vēl viens 1992. gadā dzimis vīrietis un 1991. gadā dzimis vīrietis. Pie viņiem tika atrasti vēl apmēram 15 grami marihuānas.

Abās kratīšanās tika atsavināti arī 1700 eiro, kas, visticamāk, iegūti realizējot marihuānu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un neatļautu realizēšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

1992. gadā dzimušajam vīrietim, pie kura atrasti 197 grami marihuānas, un, kurš jau iepriekš sodīts par zādzību, tiesa piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu. Savukārt pārējiem aizdomās turamajiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

TOP komentāri

 • Reinis Rūdolfs Ozolkāja
  +33 +32 -1

  Reinis Rūdolfs Ozolkāja

  Tie sodi ir tik nesamērīgi, ka reāli žēl džekus. VID darbinieki sazogas miljonus, bet dabū vienkārši amata rotāciju, savukārt džeki nedaudz patirgo zālīti, no kuras tāpat neviens nekad nav nomiris, un vismaz 5 gadi cietumā + sabeigta dzīve. Tad jau jādod cietumsods par stāvēšanu neatļautās vietās u.t.t.
 • Padomju stigma
  +27 +27 0

  Padomju stigma

  Prieks redzēt ka komentāros vairākums cilvēku domā paši. Visi cilvēki kas "domā", ka šis augs ir bīstams, vienkārši bez loģiskas domāšanas uzreiz pieņem nepatieso informāciju kas oriģināli nāk no amerikas 1930-tajos gados, kad kaņepes augs tika izmantots propagandā pret meksikāņu imigrantiem, saucot to par marihuānu, kā to sauca meksikāņu kultūrā, kamēr amerikas sabiedrība šo augu kas atradās viņu zāļu skapīšos nepazina ar tādu nosaukumu.
  Protams, vairākumam sabiedrības pietiek intelekta, lai neļautu 30to gadu propagandai aizvietot racionālu domāšanu, taču, daži indivīdi vēl mēģina tracināt positīvu pārmaiņu gaitu, ar aklu mītu atkārtošanu. Atļaušos norādīt arī uz to, ka starp šiem auga pretiniekiem komentāros varam parasti novērot zemāku valodas līmeni, un pat agresivitāti. Šādai agresivitātei var būt divi skaidrojumi : cilvēki jūt ka patiesība ir pretēja viņu ērtajiem uzskatiem, un viņu zemapziņa cenšas tos aizstāvēt, jo tas ir vieglāk, nekā racionāli mainīt tos. Vai arī, šie cilvēki pārlieku daudz lieto alkoholu.
  30tajos gados tādu informācijas trūkumu un pakļaušanos tam, ko valdība baro, vēl var saprast. Bet šajā informācijas laikmetā, tādu aklu spītu, kas izpaužas šāda veida barbariskā cilvēku tiesību iznīcināšanā un BRĪVĪBAS atņemšanā, nevar nosaukt citādāk kā fundamentālu idiotismu.
  Tad KĀPĒC šis augs, ko Latvju tauta patiesībā sauc par kaņepi, vēl joprojām tik absurdi (līdz smieklīgam līmenim, ja neskaita CIETUMSODUS) tiek kriminalizēts? Galvenokārt, tāpēc, ka valdības visā pasaulē, nevēlas atdzīt, ka ir kļūdījušās. Tik daudz nevainīgi cilvēki ir likti cietumā, ka tagad grūti atdzīt, ka tā bija milzīga, muļķīga kļūda. Tādā ziņā, un ne tikai tādā, cilvēces valdības struktūras atgādina 7 gadus vecu bērnu.
  Tā ir viena problēma. Otra ir informācijas, un racionālas domāšanas trūkums pašā tautā. Šī problēma gan galvenokārt nāk no padomijas paaudžu puses. Tajos laikos, viss tika pateikts priekšā, kā jādomā. Visiem ir zināms, ka pat brīvas mākslas un kreativitātes izpausmes dēļ varēja zaudēt dzīvību.
  Negaidu, ka kaņepes auga legalizācijas pretinieku vidū būs kāds, kurš būtu gatavs izlasīt rakstu, un pēc tam domāt un izvērtēt tā saturu neatkarīgi. Labāk paskatīties TV, vai ne? Vēl pie tam, raksts angļu valodā, šausmas. Bet tomēr, ja drīkst, atstāšu to šeit. * http://www.drugpolicy.org/blog/how-did-marijuana-become-illegal-first-place *
  Ja protat ierakstīt kādu tēmu googlē, varat pārbaudīt vai augšā minētais stāsts ir patiess.
 • Zēns
  +21 +21 0

  Zēns

  Gribētos zināt kuri bija tie nelieši, kas jauniešus nodeva. 5 gadi cietumā un sabojāta dzīve par kaut ko tādu, kas patiesībā nekaitē nevienam, tas ir ārprāts.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl