FOTO: Policija konfiscē iespaidīgus nelegālā alkohola un cigarešu krājumus

Komentāri
FOTO: Policija konfiscē iespaidīgus nelegālā alkohola un cigarešu krājumus
Foto avots: Valsts policija

Valsts policija aizturējusi personu grupu par nelegālu alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu glabāšanu un tirdzniecību. Kratīšanas laikā kopumā atsavināti aptuveni 1440 litri nelegālā alkohola un 63 460 nelegālo cigarešu.

Valsts policijas Kriminālpolicijas darbinieki pirms kāda laika saņēma informāciju par iespējamu nelegālā alkohola un cigarešu glabāšanu un tirdzniecību. Par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, un izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja aizdomās turamās personas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti noskaidroja, ka nelegālais alkohols un cigaretes tika piegādāti no Rīgas, un pēcāk izplatīti Jūrmalas pilsētā. Veicot vairākas sankcionētas kratīšanas Rīgā un Jūrmalā, policijas darbinieki kopā atrada un atsavināja 1440,8 litrus spirta un 63 460 nelegālo cigarešu. Daļa nelegālo cigarešu bija ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes markām, daļa – bez akcīzes markām.

Pagājušās nedēļas sākumā, 14. aprīlī, par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja sešas personas – 1956., 1961. un 1957. gadā dzimušas sievietes, kuras jau iepriekš tiesātas par nelegālo alkoholisko dzērienu glabāšanu un tirdzniecību, kā arī 1963., 1971. un 1957. gadā dzimušus vīriešus.
Par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa, ir uzsākts kriminālprocess.

Šobrīd grupas organizatorei – 1956. gadā dzimušajai sievietei – ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, savukārt pārējiem grupas dalībniekiem ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Lasi vēl