Komentāri
FOTO: mistisks vīrietis Rīgā, neko nepaskaidrojot, izposta retu mākslas darbu izstādi
Foto: F64

Kāds huligāns trešdienas pievakarē izpostījis Latvijas Mākslinieku savienības telpās esošo Salvadora Dalī un Pablo Pikaso ekspozīciju.

Publiskotajās fotogrāfijās redzams, ka šā vīrieša rīcība nodarījusi pamatīgus zaudējumus izstādes rīkotājiem – ekspozīcijas vietā ir izsisti logi, sabojāta skulptūra Eņģeļa parādīšanās, kā arī citi mākslas darbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek lēsts, ka 30 gadus vecais vīrietis, kurš pastrādājis šo vandalisma aktu, ir bijis psihiski nelīdzsvarots. Viņu apturējusi policija, kas ieradusies notikuma vietā un arestējusi satrakojušos cilvēku. Ekspozīcijas zaudējumi vēl tiek aprēķināti.

Skaties foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl