FOTO: Liepājā aiztur divus vīriešus, kuri glabāja ievērojamu marihuānas apjomu

Pievienot komentāru
FOTO: Liepājā aiztur divus vīriešus, kuri glabāja ievērojamu marihuānas apjomu

Šā gada septembrī Liepājā tika atrasti un izņemti vairāki grami narkotiskās vielas – marihuānas. Par šiem diviem gadījumiem tika uzsākti kriminālprocesi, kuru ietvaros tika aizturētas divas personas.

1985. gadā dzimušu vīrietis pie sevis glabāja vairāk nekā 220 gramus nežāvētās marihuānas. Tika ierosināts kriminālprocess par narkotisko vielu glabāšanu, kura laikā tika veikta kratīšana minēta vīrieša dzīvesvietā. Dzīvesvietā policijas darbinieki atrada un izņēma vairāk kā 200 gramus lietošanai gatavu marihuānu, kā arī vienu marihuānas stādu.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Foto

Pēc divām dienām, 17.septembrī uz aizdomu pamata par narkotisko vielu realizāciju aizturēja 1988. gadā dzimušu vīrieti, kurš savā dzīvesvietā glabāja vairāk nekā 100 gramus narkotiskās vielas – izžāvētās marihuānas, kā arī marihuānas augus.

Policija ierosināja kriminālprocesu par narkotisko vielu pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

1985.gadā dzimušais vīrietis, kurš tika aizturēts 15.septembrī, jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziegumu. Pašlaik abiem vīriešiem ir piespriests drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.
Kriminālprocesos turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Lasi vēl