FOTO! Kontrabandas cigarešu tik daudz, ka tās jāglabā noliktavā!

0 Komentāru
FOTO! Kontrabandas cigarešu tik daudz, ka tās jāglabā noliktavā!
Valsts policija

Februāra sākumā Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) darbinieki Ogrē aizturēja divus vīriešus, kuru noliktavā atrada 750 000 nelegālo cigarešu. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Informāciju par akcizēto preču nelikumīgu apriti Ogrē ENAP izmeklētāji bija jau iepriekš saņēmuši operatīvā ceļā. Šā gada februāra sākumā policisti bija ieguvuši pietiekamu informācijas daudzumu, lai būtu pamats pārbaudīt kādu noliktavu Ogres nomalē.

Foto

Pārbaudes laikā noliktavā tika aizturēti divi vīrieši, kuri dzimuši 1970. un 1981. gadā. Noliktavā ENAP darbinieki arī uzgāja divas automašīnas – Opel Vivaro un Renault Master -, kurās bija sakrauts liels skaits Премьер markas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām. Kopā abās automašīnās bija 750 000 nelegālo cigarešu.

Noskaidrots, ka aizturētie jau agrāk sodīti par līdzīgiem noziegumiem. Pret viņiem uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu uzglabāšanu lielā apmērā, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu likumā paredzēts līdz pat piecus gadus ilgs cietumsods.

0 Komentāru