Komentāri
FOTO: Juglas krastā aizturētajā narkotiku kravā bijuši 60 kilogrami kokaīna
FOTO: Jānis Zvērs ()

Šodien preses konferencē Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvaldes direktors Edijs Ceipe paziņoja, ka Juglas krastā aizturētajā narkotiku kravā bijuši 60 kilogrami kokaīna, kas līdzinās 60 000 līdz 120 000 devām.

Šī kokaīna partija tika atrasta vakar vakarā kādā kokogļu kravā no Paragvajas. Krava tika ievesta no Paragvajas ar konteineri kā kokogles un aizturēta Juglas ezera krastā. Kravas nosūtītājs bijusi Latvijā reģistrēta firma, bet saņēmējs Lietuvā reģistrēta firma, bet kopumā aizturēti trīs Latvijas pilsoņi, kuru vidū ir arī firmas īpašnieks. Saistībā ar šīs lietas izmeklēšanu notikušas arī kratīšanas astoņās citās vietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl