FOTO: glābēji jau trīs dienas netiek galā ar ugunsgrēku Imantā

Pievienot komentāru
FOTO: glābēji jau trīs dienas netiek galā ar ugunsgrēku Imantā
Foto: LETA

Imantā ugunsdzēsēji strādā jau trīs dienas, taču ugunsgrēku, kas izcēlies kādā nelielā matraču noliktavā, tā arī nav izdevies likvidēt.

Otrdien tika turpināti ugunsgrēka Kurzemes prospektā Rīgā dzēšanas darbi, kur deg trīsstāvu ēkas cokolstāvs. Izsaukums uz notikuma vietu ugunsdzēsēji glābēji saņēma 2. augustā plkst. 6.25.

Jau trešo diennakti ugunsdzēsēji glābēji mēģina šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku lokalizēt, tomēr dzēšanas darbus apgrūtina ēkas sarežģītais plānojums un pieblīvētās telpas ar degtspējīgiem gultu un matraču izejmateriāliem. Tā kā ēkā ir augsta temperatūra un slikta redzamība, ugunsdzēsēji glābēji ēkas dzēšanas darbus veic no trīs ēkas ieejām no ārpuses.

Skaties foto:

Šobrīd ēkā joprojām norit degšana un ir liela dūmu izdalīšanās intensitāte. Trešdien plkst. 8.00 šī paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka dzēšanas darbi vēl turpinājās. Ņemot vērā ilgstošos dzēšanas darbus, tiek piesaistīti papildu cilvēkresursi no citām dežūrmaiņām. Lai izvairītos no ugunsgrēka radīto dūmu iekļūšanas mājoklī, aicinām nevērt vaļā logus.