Komentāri
FOTO: glābēji jau trīs dienas netiek galā ar ugunsgrēku Imantā
Foto: LETA

Imantā ugunsdzēsēji strādā jau trīs dienas, taču ugunsgrēku, kas izcēlies kādā nelielā matraču noliktavā, tā arī nav izdevies likvidēt.

Otrdien tika turpināti ugunsgrēka Kurzemes prospektā Rīgā dzēšanas darbi, kur deg trīsstāvu ēkas cokolstāvs. Izsaukums uz notikuma vietu ugunsdzēsēji glābēji saņēma 2. augustā plkst. 6.25.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau trešo diennakti ugunsdzēsēji glābēji mēģina šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku lokalizēt, tomēr dzēšanas darbus apgrūtina ēkas sarežģītais plānojums un pieblīvētās telpas ar degtspējīgiem gultu un matraču izejmateriāliem. Tā kā ēkā ir augsta temperatūra un slikta redzamība, ugunsdzēsēji glābēji ēkas dzēšanas darbus veic no trīs ēkas ieejām no ārpuses.

Skaties foto:

Šobrīd ēkā joprojām norit degšana un ir liela dūmu izdalīšanās intensitāte. Trešdien plkst. 8.00 šī paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka dzēšanas darbi vēl turpinājās. Ņemot vērā ilgstošos dzēšanas darbus, tiek piesaistīti papildu cilvēkresursi no citām dežūrmaiņām. Lai izvairītos no ugunsgrēka radīto dūmu iekļūšanas mājoklī, aicinām nevērt vaļā logus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl