FOTO: Divi smalki auto uzrīko sacensības un sabojā desmit automašīnas Imantā

2 komentāri

No nemiera līdz mieram ir tikai viens zvans. Ja automašīna ir apdrošināta, tad rīta cēliens, ieraugot to sasistu pie mājas, nav tik traģisks kā gadījumā, ja apdrošināšanas nav. Pagājušajā nedēļas nogalē smags ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas desmit automašīnas, noticis Imantā.

Svētdienas pievakarē – laikā, kad lielākā daļa pilsētnieku jau devušies pie miera, Imantas mikrorajonā atskanējis griezīgs troksnis un desmitiem tuvējo māju iedzīvotāju steigušies pie logiem, lai ieraudzītu, no kurienes tad šī apdullinošā skaņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Imantas iedzīvotājs Modris atklāj, ka tieši viņa pirms pāris mēnešiem iegādātais auto cietis visnopietnāk, bet piemin, ka metāllūžņu pieņemšanas punktā, visticamāk, nonāks vēl vismaz pāris auto.

Pirms avārijas BMW, visticamāk, traucies ar ātrumu, kas vairākas reizes pārsniedz pilsētā atļautos piecdesmit kilometrus stundā. To apstiprina arī kāds aculiecinieks, kurš gan atturas no sarunas kameras priekšā.

”Pa priekšu brauca X5, ātrums aptuveni 190km/h – 200km/h, aiz viņa ”lidoja” melns Range Rover. Es tā sapratu, ka viņi skrējās. Nu, trakoja pa Imantu, cik nopratu, jau kādas 15 minūtes, jo pirms tam jau vairākas reizes viņus redzējām. Sanāca, ka tas X5 ietriecās pirmajā mašīnā, nolauza vienu riteni, tad viņu aizmeta uz otru pusi, kur tas ietriecās apmalēs un tad atpakaļ, stāvošajos auto,” stāsta aculiecinieks.

Lai arī trieciens BMW stūrētājam varēja būt liktenīgs, šajā gadījumā braucējs izrausies no apvidus auto vraka un meties bēgt.

Vietējie stāsta, ka no lielas nelaimes pasargājis tikai tas, ka nevienā no ielas malā esošajiem auto nav bijuši cilvēki.

Protams, iznīcināti vairāki spēkrati, taču par to, lai domā BMW apdrošinātāji, kuriem nu nāksies apmaksāt deviņiem auto īpašniekiem nodarīto skādi, kuru vēlāk būs jāpiedzen no avārijas izraisītāja vai auto saimnieka.

Valsts policijā par šo negadījumu uzsākta izmeklēšana, un likuma sargi ir apņēmības pilni. Lai arī pēc aizbēgšanas no notikuma vietas, stūrētājai ir iespēja konsultēties ar juristiem un izdomāt savu versiju par avāriju, tas nemainīs faktu, ka par bēgšanu no notikuma vietas, pienāksies vismaz tikpat bargs sods, kā gadījumā, ja braucēja būtu palikusi pie sasistā auto.

Vēl kāds ceļu satiksmes negadījums, kurā tikai par brīnumu nav cietuši cilvēki, vakar noticis pilsētas centrā Satekles un Lāčplēša ielas krustojumā.

Tur, pēc aculiecinieku vārdiem, kāda VW golf stūrētājs, iebraucot krustojumā pie sarkanās gaismas, notriecis divus motociklistus.

Foto attēlos, kas publicēti internetā, var redzēt, ka viens no diviem braucamrīkiem pēc avārijas pat sarauts gabalos. Par brīnumu, tā stūrētājs, lai arī piedzīvojis iespaidīgu lidojumu, ticis cauri vien ar izbīli. Arī pie šā negadījuma izmeklēšanas ķērušies likumsargi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl