FOTO! Daugavā aizturēts kontrabandas cigarešu plosts

Komentāri
FOTO! Daugavā aizturēts kontrabandas cigarešu plosts

Aizvadītajā nedēļā – naktī no 22. uz 23. martu – robežsargi Daugavā pie Indricas upes aizturēja plostu ar 110 tūkst. kontrabandas cigarešu.

Daugavpils pārvaldes Piedrujas robežapsardzības nodaļas amatpersonas, pildot dienesta pienākumus, Daugavā pamanīja plostu, kas, peldot pa upi, šķērsoja valsts robežu. Izmantojot valsts robežsardzes motorlaivu, Slobodas ciema tuvumā robežsargi plostu apturēja. Apskatot to, konstatēts, ka plostu veido 11, iepakotas melnos polietilēna maisos, savā starpā savienotas kārbas. Kārbās robežsargi konstatēja 100 000 cigaretes NZ Super Slim un 10 000 cigaretes Premjer.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā robežsargi izņēma 110 000 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām.
Uzsākts kriminālprocess par kontrabandu.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl