Komentāri
FOTO: 15. trolejbusa galapunktā saduras skolēnu autobuss un Lexus
Foto: Gunta Kursiša, Skaties.lv

Otrdienas pēcpusdienā pie Latvijas Universitātes, 15. trolejbusa galapunktā, sadūrās skolēnu autobuss un Lexus automašīna, novēroja Skaties.lv.

Tā kā negadījums notika blakus 15. trolejbusa pieturai, pamazām sāka veidoties sastrēgumi, taču drīz vien ceļu satiksmes negadījumā iesaistītie transportlīdzekļi aizbrauca tālāk, lai nekavētu satiksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījums notika 8. jūlijā pēc plkst. 12.00 dienā. Cietušo, pēc Skaties.lv novērojumiem, negadījumā nav.

Foto no negadījuma vietas:

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā Rīgas centru pārpludinājuši skolēnu autobusi un paši skolēni, kas piedalās dziesmu un deju svētkos.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka skolēnu dziesmu svētku laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi. Galvenokārt ierobežojumi ir apstāšanās un stāvēšanas jomā, proti, daudzviet svētku laikā nedrīkst novietot automašīnas, kā arī pilnībā slēgta ir satiksme 11. novembra krastmalā.

Aicinām autovadītājus būt saprotošiem, lai XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki var nokļūt visur, kur nepieciešams. Papildu informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama te!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl