Komentāri

Kukuļošanas skandālā iesaistītais Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Arvils Feierābends savā amatā nestrādās, intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Viņš arī pauda, ka, iespējams, kukulis ir saistīts ar apsardzes darbinieku vēlmi iegūt ieroču nēsāšanas un lietošanas tiesības, kārtojot eksāmenu. Patlaban policijā ir divas jomas, kas ir “riska zonā” – tā ir ieroču atļauju izsniegšana un apsardzes darbinieku sertifikācija, sacīja Valsts policijas priekšnieks.

Lai arī Feierābends no amata tiks atstādināts, Kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs, visticamāk, atbrīvots netiks, sacīja Ķuzis.

Kukuļošanas skandāls policijā! Iedzīvotāji uzskata, ka atklātais pārkāpums neko nemainīs

Kukuļošanas skandāls policijas vadībā – sākts kriminālprocess par vairāku tūkstošu eiro kukuli. Šajā lietā ir apcietināts arī Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Arvils Feierābends. Vai šādas aizturēšanas un lietu atklāšana liecina, ka policijā beidzot gaidāmas kādas pozitīvas pārmaiņas vai tomēr nē?

LNT raidījuma 900 sekundes un TNS veiktajā aptaujā secināts, ka katrs piektais ekonomiski aktīvais iedzīvotājs domā, ka šāds notikums Valsts policijas darbu kopumā ietekmēs pozitīvi.33% domā, ka Iekšējās drošības biroja atklātais pārkāpums policijas darbu ietekmēs negatīvi, bet 38% uzskata, ka šie soļi neko būtisku policijas dzīvē nemainīs.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl