Feierābends kukuli, iespējams, saņēmis par ieroču nēsāšanas un lietošanas atļaujām

Komentāri

Kukuļošanas skandālā iesaistītais Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Arvils Feierābends savā amatā nestrādās, intervijā raidījumam 900 sekundes sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Viņš arī pauda, ka, iespējams, kukulis ir saistīts ar apsardzes darbinieku vēlmi iegūt ieroču nēsāšanas un lietošanas tiesības, kārtojot eksāmenu. Patlaban policijā ir divas jomas, kas ir “riska zonā” – tā ir ieroču atļauju izsniegšana un apsardzes darbinieku sertifikācija, sacīja Valsts policijas priekšnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī Feierābends no amata tiks atstādināts, Kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs, visticamāk, atbrīvots netiks, sacīja Ķuzis.

Kukuļošanas skandāls policijā! Iedzīvotāji uzskata, ka atklātais pārkāpums neko nemainīs

Kukuļošanas skandāls policijas vadībā – sākts kriminālprocess par vairāku tūkstošu eiro kukuli. Šajā lietā ir apcietināts arī Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Arvils Feierābends. Vai šādas aizturēšanas un lietu atklāšana liecina, ka policijā beidzot gaidāmas kādas pozitīvas pārmaiņas vai tomēr nē?

LNT raidījuma 900 sekundes un TNS veiktajā aptaujā secināts, ka katrs piektais ekonomiski aktīvais iedzīvotājs domā, ka šāds notikums Valsts policijas darbu kopumā ietekmēs pozitīvi.33% domā, ka Iekšējās drošības biroja atklātais pārkāpums policijas darbu ietekmēs negatīvi, bet 38% uzskata, ka šie soļi neko būtisku policijas dzīvē nemainīs.

Video

Lasi vēl