Esi vērīgs! Daugavpilī zog kanalizāciju aku vākus

Komentāri
Esi vērīgs! Daugavpilī zog kanalizāciju aku vākus
FOTO: Valsts policija

Uzņēmumi Daugavpilī regulāri vēršas Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē ar iesniegumiem par to, ka tiek nozagtas komunikāciju un kanalizācijas tīklu aku lūku čuguna vāki.

Šāda veida zādzības ne tikai rada lielus zaudējumus uzņēmumiem, bet apdraud gan cilvēkus, gan dzīvniekus, kā arī nereti kļūst par iemeslu transportlīdzekļu bojājumiem un pat ceļu satiksmes negadījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Čuguna lūku zādzības ir bijušas vienmēr, tomēr jūnijā to skaits Daugavpils pilsētā ir krasi pieaudzis. Visbiežāk minētās zādzības Daugavpilī ir fiksētas Ķīmiķu un Stropu mikrorajonos.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde aicina Daugavpils iedzīvotājus, kuri kļūst par kanalizācijas lūku zādzību lieciniekiem, nekavējoties ziņot par to policijai pa tālruni 654-03302, 110 vai personīgi vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl