Esi uzmanīgs! Ogrē siro īpaši nekaunīgi zagļi!

Komentāri

Ogres pusē siro patiesi nekaunīgi garnadži – pēdējo dienu laikā apzagts gan veikals, gan pagastmāja.

Pagājušās nedēļas nogalē Rembates vienīgajā veikaliņā nakts laikā ielauzušies zagļi. Pēdējo pāris gadu laikā šī bijusi jau trešā ļaundaru vizīte. Pēc notikušā šeit paviesojušies arī policisti, kuri uzsākuši zādzības izmeklēšanu, bet veikaliņa saimnieks atzīst, ka šādi nelāgi piedzīvojumi jau  apnikuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms pāris dienām kāds garnadzis paviesojies arī Lauberes pagasta pārvaldes telpās. Darba dienas vidū no priekšnieka kabineta bez pēdām pazudis portatīvais dators un sekretāres maciņš ar naudu, bankas kartēm un dokumentiem.

Diemžēl tagad uz laukos pierasto drošības sajūtu vairs nevarēs paļauties. Apskatot kameru ierakstus, atklājies, ka darbinieces prombūtnes laikā kabinetā iegājis kāds aptuveni piecdesmit gadus vecs vīrs, kurš pēc mirkļa jau ar maisiņu rokās no turienes atgriezies. Tieši šajā maisiņā arī, visticamāk, atradušās nozagtās mantas. Pa perimetru izliktās kameras vēl piefiksējušas, kā ļaundaris nedaudz vēlāk iznāk no ēkas, iesēžas kādā vieglajā automobilī un dodas prom.

Vietējie policisti raidījumam Degpunktā atzīst, ka vismaz pagaidām pagastmājas apzadzēju nav izdevies notvert, taču veikala zagļu uzdzīvei jau pielikts punkts.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl