2 komentāri

Bolderājas iedzīvotājs Igors vēlu piektdienas vakarā atgriezās mājās un ēkas pagalmā sastapa trokšņojošus jauniešus. Šī tikšanās tad arī novedusi pie tā, ka vēl pēc četrām dienām zilumi un kreveles nav nogājušas no vīrieša sejas. Proti, Igors jauniešiem aizrādījis, lai viņi uzvedas klusāk, bet acīmredzot šāda valoda jaunajiem ballētājiem nav patikusi.

“Es viņiem aizrādīju, lai uzvedas klusāk, jo viņi nav savā pagalmā! Lai iet uz savu pagalmu un trokšņo tur. Sākās vārdu apmaiņa, kas pārauga kautiņā, un pēc tam viņi mani vienkārši sāka sist,” stāsta Igors.

Igora sieva, kura piegāja pie loga, kļuva par notiekošā liecinieci. “Iznāca no mājas vīra draugs, kurš bija aizgājis mājās. Viņi jautāja, vai viņš arī grib piedalīties un tad sākās! Es skrēju lejā viņu turēt, nevarēju noturēt. Ko es varēju darīt? Kliedzu, saucu palīgā! Kad redzēju, ka viņa draugs ir bezsamaņā, prasīju, lai izsauc policiju un “ātro palīdzību”,” stāsta sasistā vīrieša sieva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kamēr policija un mediķi bija ceļā, situācija strauji mainījās, un tāpēc Igoram, neraugoties uz sasisto seju un citām traumām, priekšā ir tiesa. Proti – vīrietis, domādams, ka sitienu krusa nebeigsies, kabatā sataustīja nazi.

“Domāju, ka izdosies viņus iebaidīt. Domāju, ka viņi nenāks klāt un viss beigsies. Taču puiši bija iegājuši azartā un viņus vairs nevarēja apturēt. Kāds no viņiem pienāca par tuvu, es nobijos un sanāca tā, ka nejauši viņam iedūru,” stāsta Igors.

Kautiņš turpinājās vēl pēc tam, līdz kamēr atbrauca specvienība, un tad jaunieši sāka mukt kur kurais.

Video

TOP komentāri

 • Homērs Simpsons
  +1 +1 0

  Homērs Simpsons

  Nedod dievs ja kads plebejs iedomasies aizsargaties no kāda valdibas brāla uzbrukumiem tulit bus fasists ,rasists bandits un nezin kas .Latvijā ir tikai tiesibas gaidit lai tevi nosit .Aizstaveties nedrikst !
 • Smieklīgi
  +1 +1 0

  Smieklīgi

  Tā jau laikam tikai Latvijā var būt. Aizstāvies, lai tev nebūtu jādodas uz debesīm, bet iznākumā dodies uz cietumu, tātad jebkurā gadījumā būsi bedrē! "Atrodi citu veidu kā aizstāvēties", tad lūdzu Valsts policija, paskaidrojiet, kā, lai to izdara? Ja vien varat paskaidrot. Ja mani sit, man vajag krist pie zemes un bļaut: "nesit man pa lūpām, es flautu spēlēju"? Tā jūsuprāt vajag darīt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl