Komentāri

Sieviete nepārdeva klientam alkohola pudeli, jo nedrīkstēja to darīt. Par to viņa tikusi piekauta un piedzīvojusi laupīšanu. Zīmīgi, ka arī šis notikums risinājies veikalā Degviela.

Vija 1966. gadā beigusi Tirdzniecības tehnikumu un tūdaļ sākusi strādāt par pārdevēju. Pēdējos pāris gadus viņa strādā veikalā Degviela. No sākuma Āgenskalnā, un tagad – Tallinas ielas galā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veikals ir diennakts, un rajona specifika arī skaidri un gaiši pasaka, kādi klienti Vijai ir naktī. Meitenes, kuras strādā uz ielas, dzerot kokteilīšus, vīri, kuri te ieklīst – kaut ko stiprāku. Naktī alkohols tiek liets glāzēs. Pudeles te nevienam nepārdod. Taču agri no rīta Vijai gadījies kāds neapmierināts klients, kurš, saņemot atteikumu iegādāties kāroto dzērienu, sāka ālēties.

Izlējis “balantainu”, klients ķēries klāt statīvam, kas stāv uz letes. Tagad, dienas laikā, tas tur informāciju par bulciņu cenām, savukārt naktī uz tā bija informācija, kas vīrietim nepatika.

Acs, pa kuru Vija dabūjusi ar statīvu, nav sadzijusi vēl aizvien. Taču ar to klientam nav bijis gana. Viņš devies pāri letei, saķēris Viju aiz matiem, laikam arī sitis vai grūdis. Rokas sievietei ir zilumos. “Es tevi, kuce, noduršu!” kliedzis agresīvais vīrietis. Līdzi laupītājam bijusi arī viņa mīļotā sieviete – vietējā ielasmeita, kura kavalieri nevis nomierinājusi, bet gan gluži otrādi – lējusi eļļu ugunī.

Sievietei gan par šo te mudināšanu vēlāk arī ticis. Zināms, ka vīrietis nākamajā dienā izdemolējis viņas dzīvokli, sabojājis dzīvokļa durvis, mēbeles un izvandījis mantas. Tur viņš arī aizturēts un tagad, grozies kā gribi – divi kriminālprocesi. Vija pēc notikušā nav pārdomājusi par darbu Tallinas ielā. Viņa priecājas, ka laupītājs ir aizturēts un gaida uzaicinājumu uz iecirkni, lai pastāstītu visas notikušā detaļas, kā arī dziedē gūtās traumas. Zilumi, viņa saka, viņai tik ātri nenoiet.

Pēc Vijas domām, lielu lomu tajā, ka naktīs ielās vairs nevar justies droši, spēlē fakts, ka izlejamu vai nē, taču alkoholu ir iespējams nopirkt gan vēlu vakaros, gan naktīs.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl