“Es nevienam neesmu vajadzīga, tāpēc atvados” – sieviete uzraksta vēstuli un izlec pa devītā stāva logu

10 komentāri
“Es nevienam neesmu vajadzīga, tāpēc atvados” – sieviete uzraksta vēstuli un izlec pa devītā stāva logu

Uzrakstīja vēstuli, uzvilka kurpes, izgāja kāpņu telpā un izlēca pa devītā stāva logu – tik skaudri notikumi šodien risinājušies Rīgā, Purvciemā, kad pēc pašnāvības mēģinājuma slimnīcā nonākusi kāda sieviete. Kas licis viņai spert tik galēju soli?

Pie deviņstāvu mājas Jāņa Grestes ielā guļ sieviešu apavi. Tie te palikuši pēc kādas gados vecākas kundzes lēciena no devītā stāva loga. Viņa uzkritusi uz kāpņu telpas jumtiņa, bet trieciena rezultātā kurpes aizlidojušas. Kaimiņi ir šokēti par notikušo un pieļauj, ka notikušais ir pašnāvības mēģinājums.

“Mēs tikko kāpām augšā. Kāpņu telpā var redzēt, ka uz jumtiņa ir asiņu peļķe. Viņa uzrakstīja vēstuli. (DP: Viņa ir no šīs mājas?) Jā, jā, jā. No šīs mājas, no šīs kāpņu telpas. Lūk, uz šī jumtiņa ir asiņu peļķe,” stāsta vietējie iedzīvotāji.

Kaimiņi saka, ka pazīst cietušo – esot patīkama sieviete. Protams, neviena cilvēka domās nevar ielīst, līdz ar to ir skaidrs, ka iepriekš vērotais ārējais miers izrādījies maldīgs.

Foto

Mājas sētniece piebilst, ka sieviete ir devītā stāva iedzīvotāja, un policija apstiprinājusi, ka viņa atstājusi pirmsnāves vēstuli, kurā bijis rakstīts aptuveni šādi: “Bērni mani pametuši, es nevienam neesmu vajadzīga, tāpēc atvados”.

Sieviete pēc kritiena no vairāk nekā 25 metru augstuma ir izdzīvojusi, taču ļoti smagā stāvoklī nogādāta Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, kur mediķi cīnās par viņas dzīvību.

Video