12 komentāri

“Tā ir traģēdija visās ģimenēs, kas iesaistītas šajā baisajā notikumā,” teica kāds no šajā procesā iesaistītajiem. “Gan mirušā puiša ģimenei, gan arī to ģimenēm, kuru dēli tiek turēti aizdomās par šo baiso nodarījumu.” Tā puiša ģimenē, kam vakar pārskatīja drošības līdzekli, pārdzīvojumu jau iepriekš netrūka. Pirms aptuveni pusgada pašnāvību izdarīja aizdomās turamā mamma, ziņo reģionālais medijs Kurzemes Vārds.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja – 15 gadus jaunais Egils, kuru izmisīgi meklēja gan tuvinieki, gan policija, tika atrasts miris Karostas mežā. Pusaudža mirstīgās atliekas tika atrastas stipri apdegušas, un drīz vien aizturēti arī iespējamie nozieguma nodarītāji. Decembrī jaunietim paliktu 16 gadi.

Tagad mežā, kur tika atrastas mirstīgās atliekas, gulst ziedi un sveces. Ģimene pārdzīvo, un mirušā Egila mamma atzīst – viņa gribētu redzēt slepkavībā apsūdzētos jauniešus. “Jā, es gribu viņus redzēt, es gribu viņiem paskatīties acīs un pajautāt: kāpēc jūs to izdarījāt?” tā saka nogalinātā Egila Kuļikauska mamma Iveta, vēsta Kurzemes Vārds.

Tikmēr viena no apsūdzēto pusaudžu tēvs smagi pārdzīvo apsūdzību, un atsakās tai ticēt. “Es neticu, neticu, neticu, ka viņš to izdarīja,” klusi teica tēvs. Viņš gan neslēpa, ka tovakar – 24. septembrī – dēls neesot bijis mājās. Vēlāk pusaudzis teicis, ka bijis kopā ar otru apsūdzēto un, kamēr vēl nebija aizturēts, tik daudz vien pateicis, ka nav nogalinājis Egilu. Pēc aizturēšanas vairāk viņam ar dēlu nekādu tikšanos nav bijis. Dēls tagad atrodas Valsts policijas izolatorā, un uz turieni var aiznest vien kādas mantas, bet sarunas nav iespējamas.

Egilu puiša tēvs zinājis, taču draugi abi puiši neesot bijuši. Labāks draugs viņa dēlam bijis otrs apsūdzētais. Par otru apsūdzēto zināms, ka arī viņš nemācījās Liepājā un savulaik trenējies basketbolā, spēlējis Latvijas Jaunatnes basketbola līgā. Un visiem trim: Egilam un abiem aizdomās par nozieguma izdarīšanu turētajiem jauniešiem bijusi diezgan cieša saistība ar Karostu. Arī tagad, kad katrs dzīvojis jau citā pilsētas mikrorajonā, tieši Karosta regulāri bijusi bieža tikšanās vieta.

Foto

Video – noskaties arī TV3 Ziņu sižetu par šausmīgajiem notikumiem:

TOP komentāri

 • hmm
  +11 +11 0

  hmm

  Te jau saka, to vietu iecienījuši jaunieši, lai tiktos tālāk no pieaugušo acīm. Ja jau tas zināms, kāpēc nav regulāru patruļu tur?? ne jau kārtis iet spēlēt...
 • Skumji
  +9 +7 -2

  Skumji

  Viss sākas jau agrā bērnībā. Ir tādi vecāki, kuri kūda savus mazos,vēl ļaunumu nesaprotošos bērnus ,darīt sliktu. Veca kaimiņiene aizrāda bērnu mammītei, lai viņi nav tik trokšņaini savā dzīvoklī. Mamma , tā vietā, lai bērniem aizrādītu un nedaudz pieklusinātu ,liek bērniem tai vecenei dauzīt pa durvīm, lēkāt ,cik vien skaļi var. Smejas, kad viņas mazie bērni labdienas vietā vecenei rāda mēli. Diez vai no šādiem bērniem izaugs labi cilvēki.
 • puse
  +7 +7 0

  puse

  NARKO ,SPAISI UN UTT..varbut taapec Egils steidza naudu atdodt tos 2 latus ? jo ari tiem ir suņu likumi,naudas lietās pērkot tirgojot ...skumj looti ,NEZEELIBA AUGSTAAKAA MĒRĀ
  -------------------------------------------
  Tāds vecums jauniesiem ,ka acuraygam vecakiem jābūt klāt ,tāds nezēlīgs Laiks ,kurā tik daudz informācijas un bērni uzsūc gan slikto gan labo ...soreiz gribas teikt ,ceļu skaistam zēnam pārgaja slepkavas un sodam jābūt BARGAM ..nevienam nav dotas tiesibas slepkavot otru !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl