Elektrošoks! Šo izvilkto stiepļu dēļ mednieki Tukuma pusē gandrīz paši kļūst par medījumu…

2 komentāri
Elektrošoks! Šo izvilkto stiepļu dēļ mednieki Tukuma pusē gandrīz paši kļūst par medījumu…

Notikumi Tukuma pusē pārbiedējuši kāda mednieku kolektīva biedrus. Medību laikā vīri nonākuši vēl nepieredzētā situācijā un pat nāves briesmās.

Vēlā brīvdienas pēcpusdienā Tukuma puses kārtības sargi saņēmuši ziņu no saniknotiem medniekiem, kuri paši gandrīz vai kļuvuši par kāda vietējā trofeju. Kā stāsta vietējā policija, medību suns uzskrējis kādām stieplēm un dabūjis elektrošoku. Mēģinot glābt savu mīluli, arī mednieks dabūjis ar elektrību.

Lai arī trieciens bijis ļoti spēcīgs, vīrietim tomēr izdevies savu četrkājaino mīluli aizvilkt drošā attālumā, kur tas pēc brīža atguvies. Tā kā bijis skaidri redzams, no kurienes tad nāk vadi, kas pieslēgti aptuveni 30 metrus garajām, atsegtajām metāla stieplēm, mednieki piefiksējuši redzēto un zvanījuši policistiem.

Pagaidām gan izmeklētājiem nav izdevies noskaidrot, vai vīrietis tik tiešām šādā veidā sargājis savus mājputnus, vai tomēr nodevis šausminošām medībām, jo vēl joprojām nav skaidra ledusskapī uzietās gaļas izcelsme.

Šobrīd likumsargi turpina šķetināt šīs lietas apstākļus, taču neslēpj, ka jebkurā gadījumā, lai arī ko noskaidrotu policisti, aizdomās turētajam draud ļoti nopietnas nepatikšanas – likums par šādām medībām paredz līdz pat četriem gadiem aiz restēm.

Foto

Video

TOP komentāri

 • mr.x
  0 0 0

  mr.x

  Stāsts ir bēdīgs,jo man kā Jaunsargu vadītājam it īpaši,jo ir situācija ,ka bērni orientējās pārgājiena laikā apvidū mežos gan pa dienu,gan nakts mācībās,un tad ir jautājums, kurš atbildēs situācijā,ja notiks nelaime,ir jāsoda šādus gudriniekus,obligāti jāsoda,lai sāk nedaudz vairāk aizdomāties.
 • Jānis.
  0 0 0

  Jānis.

  Ja nemedī, tad kailus, elektrībai pieslēgtus vadus izvilkt pie mums drīkst. Tikai nedrīkst šādi medīt. Murgs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl