Komentāri
Elejas pagastā aiztur Nigērijas pilsoni ar viltotiem dokumentiem
FOTO: LETA

Pirmdien, 18. maijā, robežsargi Elejas pagastā aizturēja kādu Nigērijas pilsoni ar viltotu transportlīdzekļa vadītāja apliecību. Valsts robežsardzē informē, ka, veicot imigrācijas kontroli uz autoceļa, robežsargi apturēja kāda 1987. gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu un, pārbaudot uzrādīto vadītāja apliecību, konstatēja tajā viltojuma pazīmes.

Turklāt robežsargi konstatēja arī, ka vīrietim nav atļaujas ārvalstīs reģistrētā transportlīdzekļa izmantošanai Latvijā, attiecībā uz vīrieša vadīto automobili nav izdarīta transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, savukārt tehniskā apskate transportlīdzeklim beigusies jau 2012. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, kam noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate, par tāda transportlīdzekļa izmantošanu ceļu satiksmē, attiecībā uz kuru nav izdarīta tā īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana un par tāda vieglā automobiļa izmantošanu ceļu satiksmē, kas reģistrēts ārvalstīs un kura izmantošanai Latvijā nepieciešama atļauja, bet atļauja normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā nav saņemta, Nigērijas pilsonis saukts pie administratīvās atbildības, savukārt par viltotas vadītāja apliecības izmantošanu sākts kriminālprocess.

Persona ievietota Valsts policijas īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl