Ēku ugunsgrēku dēļ vairāki iedzīvotāji palikuši bez mājām

Komentāri
Ēku ugunsgrēku dēļ vairāki iedzīvotāji palikuši bez mājām
Foto: F64

Pagājušajā diennaktī ugunsnelaimēs vairāki iedzīvotāji palikuši bez mājām, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 7.33 VUGD saņēma izsaukumu uz Daugavpils novada Laucesas pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu dzīvojamā māja 70 m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 11.13, un kā tā iespējamais cēlonis tiek minēts bojājums elektroierīcē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plkst. 13.29 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Cempu ielu Valmierā, kur ugunsgrēks bija izcēlies neapsaimniekotā ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega vienstāvu mūra ēkas griestu un jumta konstrukcijas 150 m² platībā. Plkst. 15.34 ugunsgrēks tika likvidēts.

14.49 tika saņemts izsaukums uz Ikšķiles novada Tīnūžu pagastu, kur dega pirts ēka. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā, pirts ēka dega ar atklātu liesmu 50 m² platībā. Plkst. 18.12 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakarā plkst. 21.19 VUGD saņēma izsaukumu uz Grobiņas novada Grobiņas pagastu, kur dega vairākas dārza mājas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg trīs dārza mājiņas. Kopējā ugunsgrēka platība bija 90 m² un tas tika likvidēts plkst. 23.34.

Pirmdien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, lapu kaudzes, zaru kaudze, siena ruļļi, elektrības rozete, mēbeles, sadzīves priekšmeti, vieglā automašīna, traktors, ēkas grīda, kaķu māja, divas dārza mājas, ēkas starpstāvu pārsegums un četros gadījumos sodrēji dūmvadā.

Naktī uz otrdienu plkst. 2.41 VUGD saņēma informāciju, ka Iecavā, Rīgas ielā, no smagās automašīnas uz ceļa ir iztecējusi degviela. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka uz ceļa lielā platībā no pārsistas smagās automašīnas degvielas bākas ir iztecējusi degviela. Ugunsdzēsēji glābēji ap degvielas bāku izvietoja absorbējošās bonas, lai uzsūktu degvielu, un uz izlijušās degvielas nokaisīja absorbentu. Iecavas ceļu pārvalde notikuma vietu nokaisīja ar smiltīm. Kopumā no degvielas bākas iztecēja apmēram 100 litri degvielas apmēram 320 metru garumā. Šorīt ceļu apsaimniekotāji turpināja ceļa posma sakopšanas darbus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šā gada 26.oktobra plkst. 6.30 līdz 27. oktobra plkst. 6.30, VUGD saņēma 53 izsaukumus – 30 uz ugunsgrēku dzēšanu un 18 uz glābšanas darbiem, savukārt pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl