Eksplozijā izpostītajā mājā varēs atgriezties pēc divām nedēļām

Pievienot komentāru
Eksplozijā izpostītajā mājā varēs atgriezties pēc divām nedēļām
FOTO: LETA

Ir pagājusi nedēļa kopš eksplozijas daudzdzīvokļu mājā Rīgā, Stendes ielā, kur cieta pieci cilvēki. ”Degpunktā” komanda devās skaidrot, kad beidzot iemītnieki varēs atgriezties savās dzīvesvietās. Diemžēl iedzīvotāju rīcībā esošā informācija nav iepriecinoša, kaut gan amatpersonas apgalvo pretējo.

Stendes ielas nama durvju priekšā vēl joprojām notiek rosība. Divi lieli konteineri pilni ar būvgružiem un salauztām mēbelēm tagad ceļos uz izgāztuvi. Sāksies remontdarbi, lai atjaunotu nama otro stāvu.

Informāciju par pus gadu ilgiem remontdarbiem iedzīvotāji ieguvuši no pēdējās kopā sanākšanas. Tajā esot piedalījies arī apsaimniekotāja pārstāvis. Rīgas namu pārvaldnieka preses dienestā gan sola, ka pus gads noteikti nebūs jāgaida. Ar divām nedēļām pilnībā pietikšot, lai atjaunotu īpašumu.

Dzīvokļa saimnieks, kurš visticamāk būs atbildīgs par postošo sprādzienu vēl joprojām atrodas slimnīcā. Pēc neoficiālas informācijas viņš no reanimācijas gan esot pārvests un nodaļu, taču iedzīvotāji neliek lielas cerības uz to, ka viņš kādreiz vēl šeit rādīsies.

Degpunktā komanda turpinās sekot notikumu attīstībai Stendes ielā un jau pēc divām nedēļām mēs pārbaudīsim, vai namu pārvaldes ir turējusi vārdu un iedzīvotāji varēs atgriezties savās mājās.