Komentāri

Plašu rezonansi sabiedrībā izraisījis video no Gulbenes. Kādas automašīnas salonā ievietots reģistrators fiksējis avārijas brīdi, kad spēkrats spiests ietriekties stāvošās automašīnās, jo uz ceļa negaidot parādās bērni. Interneta vidē tagad tiek lauzti šķēpi – kā tad vajadzēja stūrēt un bremzēt, lai viss beigtos bez jebkādām sekām? Tomēr Drošas braukšanas skolas eksperts secina, ka šoferis paveicis gandrīz maksimumu.

Piecpadsmit sekunžu garā epizode izraisījusi emociju vētru internetā, kur katrs ir eksperts un zina, kā vajadzēja braukt. Daudzi pat sliecas vainot šoferi, kurš it kā braucis par ātru, kurš neizbraucis cauri starp skrienošo bērnu un ragaviņām un tā tālāk līdz absurdam. Eksperts drošas braukšanas jautājumos Aivis Dreimanis gan saka – ja cilvēki veseli, tātad tas jau ir apsveicami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vidzemes reģiona policijā vēl skaidros, kurš tad juridiski ir vainīgs negadījumā, kaut gan uz aci redzams, ka tie ir bērni kuri neskatoties izskrien uz ceļa. Arī apdrošinātāji jau izteikušies, ka zaudējumus būtu jāsedz bērnu vecākiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl