Eksperts: Šoferis, kurš izglāba pārgalvīgos bērnus Gulbenē, paveicis maksimumu

0 Komentāru
Eksperts: Šoferis, kurš izglāba pārgalvīgos bērnus Gulbenē, paveicis maksimumu
FOTO: LETA

Plašu rezonansi sabiedrībā izraisījis video no Gulbenes. Kādas automašīnas salonā ievietots reģistrators fiksējis avārijas brīdi, kad spēkrats spiests ietriekties stāvošās automašīnās, jo uz ceļa negaidot parādās bērni. Interneta vidē tagad tiek lauzti šķēpi – kā tad vajadzēja stūrēt un bremzēt, lai viss beigtos bez jebkādām sekām? Tomēr Drošas braukšanas skolas eksperts secina, ka šoferis paveicis gandrīz maksimumu.

Piecpadsmit sekunžu garā epizode izraisījusi emociju vētru internetā, kur katrs ir eksperts un zina, kā vajadzēja braukt. Daudzi pat sliecas vainot šoferi, kurš it kā braucis par ātru, kurš neizbraucis cauri starp skrienošo bērnu un ragaviņām un tā tālāk līdz absurdam. Eksperts drošas braukšanas jautājumos Aivis Dreimanis gan saka – ja cilvēki veseli, tātad tas jau ir apsveicami.

Vidzemes reģiona policijā vēl skaidros, kurš tad juridiski ir vainīgs negadījumā, kaut gan uz aci redzams, ka tie ir bērni kuri neskatoties izskrien uz ceļa. Arī apdrošinātāji jau izteikušies, ka zaudējumus būtu jāsedz bērnu vecākiem.

0 Komentāru