Baložos mirušo bērnu mātei draud mūža ieslodzījums

0 Komentāru
Baložos mirušo bērnu mātei draud mūža ieslodzījums
FOTO: LETA

Baložos mīklainos apstākļos mirušo bērnu mātei, 27 gadus vecai sievietei, tiek inkriminēta slepkavība sevišķi pastiprinošos apstākļos un viņai par to draud mūža ieslodzījums. Viņa joprojām atrodas apcietinājumā.

Jau ziņojām, ka pirms mēneša Baložos norisinājās šausminoši notikumi – tur bojā gāja divi mazi bērni. Notikušais raisīja pamatīgas diskusijas sabiedrībā un saviļņoja arī pašu Baložu iedzīvotāju ikdienu. Fakti bija skaidri – miruši divi pusotra un trīs gadus veci zēni, savukārt viņu māte apcietināta aizdomās ar savu bērnu nogalināšanu. Notikušais bija prātam neaptverams un kaimiņi negribēja tam ticēt – sieviete par bērniem vienmēr rūpējusies.

”Viņa par bērniem rūpējās, kā normāla māte… Rūpējās, pirka, ģērba un baroja un gāja pastaigās ar viņiem. Varētu teikt, ka mīlēja,” zina stāstīt kāda sieviete.

Šādi – kā kārtīgu māti, aizdomās par slepkavību aizturētos sievieti raksturoja visi kaimiņi.

Viņa nebija bāriņtiesas redzeslokā, vien saņēma sociālo palīdzību, jo bērnus audzināja viena un droši vien viena pati ar visu īsti nespēja tikt galā. Šai sievietei tika piešķirts trūcīgās personas statuss un viņa saņēma sociālos pakalpojumus – pabalstus medikamentu un pārtikas produktu iegādei, kopumā no jūnija līdz oktobrim 386 eiro apmērā.

Tad, kad bērni bija miruši un sieviete aizturēta, izskanēja arī skaļi viedokļi no radiniekiem, ka viņa aiz restēm tiek turēta nepamatoti un bērni miruši nevis no mātes rokas, bet citu iemeslu dēļ. Citi savukārt runāja, ka sievietei nav izdevies sakārtot attiecības ar kādu savu pielūdzēju un viņa izlēmusi, ka bērni ir īstais šo nesaskaņu cēlonis. Tika pieļauts, ka sieviete dēlus sazāļojusi un nožņaugusi.

Policija ceturtdien, 27. novembrī, apstiprināja, ka notikusi slepkavība.

Plašāk – video!

0 Komentāru