Mēģinot aizvilināt mazu zēnu, lielākā daļa cilvēku ignorē notiekošo

0 Komentāru
Mēģinot aizvilināt mazu zēnu, lielākā daļa cilvēku ignorē notiekošo
()

Rīgā joprojām policisti aktīvi cenšas noķert tā saukto Imantas pedofilu. Kamēr vieni domā par to, lai izolētu noziedznieku, citi cenšas darīt to, kas jau sen bija jādara pašiem likumsargiem – proti, jāskaidro sabiedrībai, kā cīnīties ar seksuālām varmākām un kā tik tālu vispār nenonākt, kad upuru skaits jau drīz var būt rakstāms ar divciparu skaitli.

Džonatans ar draugiem jau vairākus gadus filmē dažādus pārsvarā humoristiskus klipiņus, taču ziņa par pedofila uzdarbošanos Pārdaugavā likusi pievērsties tieši šai tēmai ar mērķi noskaidrot, cik tad ļoti sabiedrība pati ir gatava sevi aizstāvēt pret šādiem cilvēkiem. Provokācija puišiem izdevās, diemžēl tās rezultāti neiepriecina.

”Es reāli emocionāli noskaņojos, ka būs jākonfliktē ar cilvēkiem, es domāju, ko lai saka cilvēkiem, kad vedīšu prom bērnu, bet biju šokēts, kad eksperimenta sākumā mēs vienkārši ņēmām bērnu, teicām, ka nopirksim saldējumu un mierīgi kopā gājām prom. Tad mēs sākām pievienot efektus, uzliku kapuci, apģērbos kā mikrorajonu čalis un arī bērnam likām pretoties – tikai tad parādījās cilvēku atsaucība,” tā video autors.

”Mēs jau filmēšanas beigās taisījām kopbildi. Pienāca policisti un pavaicāja, kāpēc mēs te tā stāvam ar šo zēnu. No malas tas izskatījās savādi, mēs pat nepadomājām – es biju kapucē, stāv vēl trīs čaļi viņu saķēruši un fotografējas, bet viņš stāv tāds apmulsis. Laikam no malas tas izskatījās nu ne visai, un policija, neskatoties uz to, ka tas bija pilsētas centrā pie Laimas pulksteņa, pienāca klāt un pavaicāja. Mēs bijām patīkami pārsteigti,” stāsta video autors. Džonatans.

Secinājumi, ko Džonatans jau tagad var pateikt, ir šāds – cilvēki ir ļoti aizņemti, un viņiem galīgi nerūp svešas problēmas, un daudzi ir ļoti bailīgi, tāpēc tāda aug arī jaunā paaudze. Protams, par laimi, ne visi, bet lielais vairums gan, un diemžēl tā ir realitāte, ar ko šobrīd jārēķinās.

0 Komentāru