Pusaudzes viltus profils piesaistījis 90 potenciālu pedofilu uzmanību

Komentāri

Policiju satrauc tas, ka ir Latvijā ir daudz cilvēku, kuri vēlas seksuāli izmantot nepilngadīgos, atzina Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Izmeklējot “Imantas pedofila” lietu, policija nākusi uz pēdām daudziem noziedzīgiem gadījumiem. To, ka Latvijā netrūkst cilvēku, kas vēlētos seksuāli izmantot nepilngadīgos, parāda kāds policijas atklāts noziegums. Proti, kāda personu grupa ievietoja internetā 14 gadīgas meitenes viltus profilu. Meitene it kā piedāvājusi seksuālus pakalpojumus. Vēlāk personu grupa šantažējusi tos cilvēkus, kas šo viltus profilu apmeklēja un bija gatavi izmantot pusaudzes piedāvātos pakalpojumus. Kopumā par šo profilu esot ieinteresējušās aptuveni 90 personas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl