Komentāri

Varakļānu veselības aprūpes centrā, kur, iekrītot lifta šahtā, dzīvību zaudēja divgadīgs zēns, atklāts jauns pārkāpums – pagrabā izbūvēts baseins, pārkāpjot būvniecības prasības.

Projektam nav veikta ekspertīze, un tas pieņemts ekspluatācijā bez Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) atzinuma. Te pie vainas ir vietējā būvvalde, kas ļāvusi baseinu pieņemt ekspluatācijā bez dokumentiem, norāda Būvniecības valsts kontroles birojs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Būvniecības uzraugiem nav pārliecības, vai baseins nav ietekmējis ēkas nesošās konstrukcijas. Kontroles birojs konstatējis bīstamas pazīmes ēkas lietošanā – liftam, evakuācijas durvīm un baseinam.

Kontroles birojs licis nekavējoties pārtraukt lifta lietošanu un aizliedzis izmantot arī evakuācijas durvis. LNT uzzināja, ka Varakļānu veselības aprūpes centra būvprojekta autors ir SIA Vidzeme 90, būvdarbu veicējs ir SIA Jēkabpils būve, būvdarbus uzraudzīja Juris Jakunovs, būvprojektu vadīja Pēteris Imants Broks.

Skaties video:

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl