Ēdoles traģēdijas mistērija: vīrietis, kurš ar auto iebrauca dīķī, iespējams, ticis tur iegrūsts apzināti

16 komentāri
Ēdoles traģēdijas mistērija: vīrietis, kurš ar auto iebrauca dīķī, iespējams, ticis tur iegrūsts apzināti
Foto: F64

Ēdoles pagastā pēdējās divas dienas pagājušas sērās. Trešdienas vakarā Ēdoles dzirnavezerā ar savu automobili iebraucis 56 gadus vecais ēdolnieks Ainārs, un, nespējot izkļūt no spēkrata, gājis bojā. Šobrīd par viņa bojāejas apstākļiem vēl runāt pāragri, taču pirmās versijas jau dzirdamas. Netiek izslēgta pat iespēja, ka vīrietis noslepkavots.

Līdzko Ēdolē aizveras pēdējais veikals, tā ciematā kustība teju vai apstājas. Arī vēlā trešdienas vakarā Ēdoles centrā viss bija tumšs un kluss, bet kādās mājās notika svinības. Ainārs, kurš pa dienu redzēts centrā iedzeram kādu aliņu, vakaru bija nolēmis turpināt saviesīgajā pasākumā. Pēc ballītes viņš jau grasījies doties mājās, kad viens no viesiem palūdzis, lai viņu aizved. Par pakalpojumu solījis desmit eiro. Pasažieris esot izglābies, Ainārs palicis ieslodzīts autosalonā.

Skaties foto:

Ja pirmā versija par pārgalvīgu braukšanu dzērumā šķiet ticama, tad otrs notikušā skaidrojums liek ieplesties acīm. Pēdējās dienās arvien biežāk dzirdamas runas, ka Ainārs naktī pēc ballītes esot piekauts, iesēdināts automašīnā un ieripināts dzirnavezerā. Vīrietis bijis bez samaņas, tāpēc arī nav mēģinājis glābties.

Arī pēdas ezera krastā nepārprotami liecinājušas, ka ātrums, kādā auto iebraucis ūdenī, bijis salīdzinoši neliels. Nevienas pazīmes par bremzēšanu. Kuldīgas policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, bet, lai noteiktu, kas tad noticis ar Aināru liktenīgajā naktī, nozīmētas tiesu medicīniskās ekspertīzes. Mēneša laikā šajā lietā vajadzētu būt skaidrībai.

Skaties video:

16 komentāri