Komentāri
Dzīvoklī uzliesmo bērnu rotaļlieta – tā sauktais ”Levitācijas dēlis”

Šorīt ap pulksten pusdesmitiem Rīgā, Kaives ielā 33, Mežciema jauno māju kvartālā izcēlās ugunsgrēks. Notikuma vietā atsteidzās trīs ugunsdzēsēju brigādes un mediķi. Vienā no pirmā stāva dzīvokļiem bija aizdegusies bērnu rotaļlieta “Hoverboard” jeb tā sauktais “Levitācijas dēlis”.

Sākumā īssavienojums noticis “elektriskā skrituļdēļa” lādētājā. Tas uzkarsis, sākušas sprāgt baterijas un karstuma ietekmē aizdedzies arī pats dēlis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīvoklī tiešā ierīces tuvumā tobrīd atradies kāds vienpadsmit gadus vecs zēns, kurš nogādāts neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu automašīnā, jo pastāvējušas aizdomas par saindēšanos ar dūmiem. Tomēr pēc apskates secināts, ka puika ir sveiks un vesels.

Glābēji pāris minūtēs likvidējuši ugunsbīstamību un izvēdinājuši telpas. Kā pastāstīja dzīvokļa saimnieks, pretenziju pret “Hoverboard” ražotāju viņam šobrīd neesot, jo ierīci pircis no drauga. Tā iegādāta jau lietota.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl