Dzīvoklī Rīgā atrasti divi līķi! Policija uzsākusi kriminālprocesu

Pievienot komentāru
Dzīvoklī Rīgā atrasti divi līķi! Policija uzsākusi kriminālprocesu
FOTO: LETA

Šā gada 16. oktobrī ap pusnakti Valsts policija (VP) saņēma informāciju, ka kādā dzīvoklī Rīgā atrastas divas personas, kas mirušas vardarbīgā nāvē. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess un tiek veikta izmeklēšana, informē VP. 

Likumsargi atklāj, ka, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka mirušie ir kāda 1967. gadā dzimusi sieviete, kurai konstatētas durtas brūces ķermenī, un 1972. gadā dzimušais sievietes dzīvesbiedrs ar grieztām brūcēm. Policija par notikušo ir uzsākusi izmeklēšanu. Pašreiz policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis, visticamāk, sadūris savu dzīvesbiedri un pēc tam izdarījis pašnāvību.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs:

Pēc šā brīža informācijas, visticamāk, ir noticis sadzīvisks konflikts, kā rezultātā vīrietis noslepkavojis sievieti un tad izdarījis pašnāvību, taču policija turpinās izmeklēšanu, kuras laikā tiks sīkāk noskaidroti notikušā apstākļi.

Lai precīzi noskaidrotu notikušā apstākļus, policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc 116. panta par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu.

Lasi vēl