Komentāri
Dzīvoklī Rīgā atrasti divi līķi! Policija uzsākusi kriminālprocesu
FOTO: LETA

Šā gada 16. oktobrī ap pusnakti Valsts policija (VP) saņēma informāciju, ka kādā dzīvoklī Rīgā atrastas divas personas, kas mirušas vardarbīgā nāvē. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess un tiek veikta izmeklēšana, informē VP. 

Likumsargi atklāj, ka, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka mirušie ir kāda 1967. gadā dzimusi sieviete, kurai konstatētas durtas brūces ķermenī, un 1972. gadā dzimušais sievietes dzīvesbiedrs ar grieztām brūcēm. Policija par notikušo ir uzsākusi izmeklēšanu. Pašreiz policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis, visticamāk, sadūris savu dzīvesbiedri un pēc tam izdarījis pašnāvību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs:

Pēc šā brīža informācijas, visticamāk, ir noticis sadzīvisks konflikts, kā rezultātā vīrietis noslepkavojis sievieti un tad izdarījis pašnāvību, taču policija turpinās izmeklēšanu, kuras laikā tiks sīkāk noskaidroti notikušā apstākļi.

Lai precīzi noskaidrotu notikušā apstākļus, policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc 116. panta par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl