Dzīvokļa īpašniece brutāli nakts laikā izmet no dzīvokļa sievieti ar mazu bērnu

Komentāri
Dzīvokļa īpašniece brutāli nakts laikā izmet no dzīvokļa sievieti ar mazu bērnu

Vecmīlgrāvī nakts laikā kādu sievieti kopā ar viņas bērnu dzīvokļa saimniece izliek uz ielas tikai tāpēc, ka īrniece vēlējās ieskatīties komunālo maksājumu rēķinos.

Dzīvokli Atlantijas ielā 12 Iveta īrē jau vairākus mēnešus. Līdz oktobrim viņai vēl ir spēkā īres līgums, taču pirms pāris dienām sievietei un viņas mazajam dēliņam saimniece Tatjana uzteikusi dzīvesvietu, jo Iveta sākusi pastiprināti interesēties par komunālajiem maksājumiem, kurus īpašniece līdz šim nebija uzrādījusi. Proti, Ivetai radušās aizdomas, ka viņa krietni pārmaksājusi gan ziemā par siltumu, gan tagad par elektrību, ūdeni un citiem pakalpojumiem. Tajā pašā vakarā, kad pretenzijas izteiktas, arī sācies tracis ar izlikšanu. Telefona sarunas beigušās ar reālu vizīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai demonstrētu spēku un pārākumu, dzīvokļa īpašniece bija paņēmusi līdzi arī palīgu. Vīrietis gan izrādījies adekvāts, taču tik un tā nespējis konfliktējošās puses izšķirt.

Tagad Iveta uzrakstījusi arī iesniegumu policijā, taču pagaidām nekādu rezultātu nav. Dzīvokļa īpašniece viņai palikusi parādā arī iemaksu par pēdējo mēnesi.

Lasi vēl