Dzīvokļa īpašniece brutāli nakts laikā izmet no dzīvokļa sievieti ar mazu bērnu

Komentāri
Dzīvokļa īpašniece brutāli nakts laikā izmet no dzīvokļa sievieti ar mazu bērnu

Vecmīlgrāvī nakts laikā kādu sievieti kopā ar viņas bērnu dzīvokļa saimniece izliek uz ielas tikai tāpēc, ka īrniece vēlējās ieskatīties komunālo maksājumu rēķinos.

Dzīvokli Atlantijas ielā 12 Iveta īrē jau vairākus mēnešus. Līdz oktobrim viņai vēl ir spēkā īres līgums, taču pirms pāris dienām sievietei un viņas mazajam dēliņam saimniece Tatjana uzteikusi dzīvesvietu, jo Iveta sākusi pastiprināti interesēties par komunālajiem maksājumiem, kurus īpašniece līdz šim nebija uzrādījusi. Proti, Ivetai radušās aizdomas, ka viņa krietni pārmaksājusi gan ziemā par siltumu, gan tagad par elektrību, ūdeni un citiem pakalpojumiem. Tajā pašā vakarā, kad pretenzijas izteiktas, arī sācies tracis ar izlikšanu. Telefona sarunas beigušās ar reālu vizīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai demonstrētu spēku un pārākumu, dzīvokļa īpašniece bija paņēmusi līdzi arī palīgu. Vīrietis gan izrādījies adekvāts, taču tik un tā nespējis konfliktējošās puses izšķirt.

Tagad Iveta uzrakstījusi arī iesniegumu policijā, taču pagaidām nekādu rezultātu nav. Dzīvokļa īpašniece viņai palikusi parādā arī iemaksu par pēdējo mēnesi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl