Dzīvojamās mājas ugunsgrēkā cieš 25 gadus veca sieviete

Komentāri
Dzīvojamās mājas ugunsgrēkā cieš 25 gadus veca sieviete
Foto: LETA

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis 48 izsaukumus un ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki. Viens no smagākajiem ugunsgrēkiem noticis Engurē, kur, degot dzīvojamai mājai, cietusi kāda 25 gadus veca sieviete.

VUGD saņēma izsaukumu uz Engures novada Smārdes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja 70 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cietusi 25 gadus veca sieviete, kura saindējās ar dūmiem un 66 gadus vecs vīrietis, kurš sagrieza kāju ar stikliem, kad izsita logu, lai pārliecinātos, ka ēkā nav cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat vakar saņemts izsaukums uz Dārzaugļu ielu, Rīgā, kur no kādas dzīvojamās mājas dzīvokļa bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī bez uzraudzības bija atstāts ēdiens uz plīts. VUGD aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un neatstāt bez pieskatīšanas ēdienu uz plīts, jo tas var novest pie ugunsnelaimes.

Aizvadītajā diennaktī dažādās vietās Latvijā degušas trīs automašīnas – Liepājā dega vieglās automašīnas salons 2 kvadrātmetru platībā, Daugavpilī dega garāža ar vieglo automašīnu 15m2 platībā, savukārt Ogres novadā dega mikroautobuss 5 kvadrātmetru platībā.

Lasi vēl