Dzīvojamās mājas ugunsgrēkā cieš 25 gadus veca sieviete

Komentāri
Dzīvojamās mājas ugunsgrēkā cieš 25 gadus veca sieviete
Foto: LETA

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēmis 48 izsaukumus un ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki. Viens no smagākajiem ugunsgrēkiem noticis Engurē, kur, degot dzīvojamai mājai, cietusi kāda 25 gadus veca sieviete.

VUGD saņēma izsaukumu uz Engures novada Smārdes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja 70 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cietusi 25 gadus veca sieviete, kura saindējās ar dūmiem un 66 gadus vecs vīrietis, kurš sagrieza kāju ar stikliem, kad izsita logu, lai pārliecinātos, ka ēkā nav cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat vakar saņemts izsaukums uz Dārzaugļu ielu, Rīgā, kur no kādas dzīvojamās mājas dzīvokļa bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī bez uzraudzības bija atstāts ēdiens uz plīts. VUGD aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un neatstāt bez pieskatīšanas ēdienu uz plīts, jo tas var novest pie ugunsnelaimes.

Aizvadītajā diennaktī dažādās vietās Latvijā degušas trīs automašīnas – Liepājā dega vieglās automašīnas salons 2 kvadrātmetru platībā, Daugavpilī dega garāža ar vieglo automašīnu 15m2 platībā, savukārt Ogres novadā dega mikroautobuss 5 kvadrātmetru platībā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl