Dzīvnieku biedrība aicina atsaukties, iespējams, izvarotā suņa saimnieci

17 komentāri
Dzīvnieku biedrība aicina atsaukties, iespējams, izvarotā suņa saimnieci
FOTO: Ekrānšāviņš

Tīmeklī parādījies aicinājums atsaukties Ķengaragā spīdzinātā un, iespējams, pat seksuāli izmantotā suņa saimnieci, lai panāktu vainīgo saukšanu pie atbildības. 

”Meklējam nesen vardarbībā cietušā (un, iespējams, izvarotā) suņa saimnieci, lai panāktu vainīgo saukšanu pie atbildības. Aizdomās turamais šobrīd ir atbrīvots un, zinot policijas slinko pieeju noziegumu pret dzīvniekiem izmeklēšanā, vēlamies piedāvāt savu juridisko palīdzību. Sazinieties ar mums pa tālr. 25154601.,” vēsta ziņojums.  

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka 1. janvārī, Rīgā, Maskavas ielā pie veikala Mego nezināms vīrietis nozaga pie ārdurvīm piesietu, kādas pircējas sunīti. Dzīvnieka saimnieces pūliņi atrast četrkājaino draugu vainagojās panākumiem, taču atrodot mīluli atklājās, ka tas smagi cietis un, iespējams, pat izvarots.

Kopš 1. janvāra sociālajos tīklos, pie afišu stabiem uz ielām un lielveikalu skatlogos Ķengaragā bieži bija pamanāma šīs nelielās suņu meitenes Binkijas fotogrāfija.Dzīvnieks Jaunā gada pirmajā dienā nolaupīts no veikala Mego durvju priekšas, kamēr saimniece iepirkusies. Pēc pāris dienu meklējumiem, saimnieces pūles atmaksājušās – dzīvnieku kāds pamanījis daudzstāvu mājas kāpņu telpā Prūšu ielā. Uz notikuma vietu pasaukta gan suņa saimniece, gan pieaicināti policisti.

Policisti jau notikuma vietā apskatot koplietošanas telpu secinājuši, ka suņa spalvas, asinis un citas pēdas ved pa trepēm uz augšu. Tādā veidā arī atrasts dzīvoklis no kura suns izsviests, savukārt dzīvoklī mitinājies vīrietis, kurš agrāk sodīts par kādas automašīnas izdemolēšanu, bet šobrīd nodevies ilgstošam ”plostam”.

Arī daktera Beinerta klīnikā, kur sunim veiktas pārbaudes, ārsti ir šokēti. Gadījumi, kad suni seksuāli izmantojis cilvēks, ir ārkārtīgi reti un šādām personām veselā saprāta klātbūtne vēl ir jāpierāda. Savukārt par pārējiem pierādījumiem pilnīga skaidrība būs jau tuvākajās dienās.

Līdz ar šīm traumām dzīvniekam atklāti vēl citi smagi pāridarījumi. Taisnības labad gan jāsaka, ka tos dzīvnieks varēja iegūt arī paskrienot zem mašīnas vai kā savādāk.

Kas attiecas uz lūzumiem, zilumiem un skrāpējumiem, pierādīt, ka aizturētais vīrietis suni sitis, varētu būt sarežģīti, taču par seksuālu vardarbību jau šobrīd šaubu nedz mediķiem, nedz policistiem tikpat kā nav.

17 komentāri