”Džips pēc sadursmes aizsviests pāri visām joslām” – Mercedes vadītājs sarīko šovu Krasta ielā

Pievienot komentāru

Par visai iespaidīgu avāriju otrdienas pievakarē parūpējies kāda Mercedes vadītājs. Vīrieša vadītais šikais braucamrīks Krasta ielā, netālu no lielveikala Mols, taranējis kādu priekšā braucošu apvidus auto Toyota Hilux.

Pēc spēcīgā sitiena vieglais auto nekustīgi palicis trešajā braukšanas joslā, bet džips aizsviests pāri visām joslām uz ceļa labo nomali. Uzreiz pēc notikušā par avāriju ziņojuši vairāki aculiecinieki, kā arī paši iesaistītie, tādēļ uz negadījuma vietu nosūtīti ceļu policisti, kā arī “ātrās palīdzības” mediķi.

Neskatoties uz spēcīgi bojātajiem braucamrīkiem, kas varētu likt domāt par daudz nopietnākām sekām, mediķu palīdzība bijusi nepieciešama tikai Toyota pasažierei.

Negadījumā cietusi viena sieviete, 26 gadus veca, kura guvusi galvas traumu. Stāsta, ka negadījuma brīdī atsitusies ar galvu pret loga rāmi, bet samaņa traumas brīdī nav zaudēta.

Notikuma vietā ceļu policisti fiksējuši visus šā negadījuma apstākļus, kā arī pieņēmuši abu šoferu paskaidrojumus par pieredzēto.

Valsts policija informē, ka šobrīd par notikušo ierosināta resoriskā pārbaude un visi materiāli nodoti Satiksmes noziegumu izmeklēšanas biroja darbiniekiem, kuri arī lems, kāda būs šīs lietas tālākā virzība un kurš tad īsti vainojams notikušajā.

Foto

Lasi vēl