Komentāri

Otrdienas rītā uz Jelgavas šosejas notika frontāla sadursme, pēc kuras slimnīcā nonākuši astoņi cilvēki. Kas bija redzams notikuma vietā un ko atklāj tie, kuri steigušies palīgā cietušajiem?

Otrdienas rītā, simtiem autobraucēju, kuru maršrutā bija Jelgavas šoseja, varēja vērot satraucošus skatus. Viena pēc otras Rīgas virzienā tikai ar minūtes intervālu aiztraukušās vairākas “ātrās palīdzības” automašīnas. Kā izrādās, tās devušās galvaspilsētas virzienā, lai slimnīcās nogādātu šā rīta smagākajā autoavārijā cietušos vīriešus. Pirmās ziņas par notikušo operatīvos dienestus sasniegušas ap pusdesmitiem no rīta.

Kā stāsta ārsts, ņemot vērā to, ka, jau saņemot izsaukumu, bija zināms, ka ievainoti vairāki cilvēki, uz notikuma vietu nekavējoties nosūtītas piecas neatliekamās palīdzības brigādes, kā arī ārstu speciālistu brigāde. Šajā situācijā mediķiem ļoti palīdzējuši arī notikušā aculiecinieki, kas līdz brīdim, kad palīgā ieradušies glābēji, palīdzējuši pārkrāmēt no piekabes uz ceļa izbirušās metāla konstrukcijas, kas nosprostojušas ceļu pie cilvēkiem busiņā. Visus tālākos glābšanas darbus gan paveikuši ugunsdzēsēji, turklāt šajā reizē nācies krietni pastrādāt.

Pirmie divi “ātrās palīdzības” auto Rīgas virzienā aiztraukušies ar nopietnāk ievainotajiem vīriešiem no Polijā reģistrētā Ford Focus. Viņi, ne tikai pārdzīvojuši frontālu sadursmi ar pretim braucošo busiņu, bet arī saņēmuši spēcīgu vieglās automašīnas bagāžas nodalījumā vestās kravas triecienu.

Foto

 

Slimnīcā nonākuši arī pilnīgi visi busiņā esošie cilvēki. Kādam paveicies vairāk, kādam mazāk, taču kāda jauna vīrieša veiksme izbrīnījusi pat pieredzējušus dakterus – puisis avārijas brīdī izsviests no auto, taču piezemējies ceļmalas kupenā un, varētu teikt, ticis cauri sveikā.

Notikuma vietā sastapties policisti stāsta, ka šeit uzkavēsies vēl labu brīdi, jo par notikušo tiks ierosināta krimināllieta un likumsargiem ir jāpiefiksē visi fakti un avārijas apstākļi, kas vēlāk varētu palīdzēt izmeklēšanā.

Pēc negadījuma uz laiku pilnībā bloķēta satiksme uz Jelgavas šosejas pirms krustojuma ar Branku ceļu un autobraucēji pat aicināti izmantot apbraucamos ceļus, taču aptuveni stundas laikā sasistie spēkrati novilkti no ceļa un kustība pilnībā atjaunota.

Lasi vēl