Komentāri

Šodien Tīrainē lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmumā izcēlās ugunsgrēks, kura dzēšanu varētu saukt par veiksmīgu – ugunsdzēsējiem izdevās glābt lielāko daļu ēkas un tehnikas. Šajā notikumā gan ir arī smagas sekas, kas attiecas uz cilvēku veselību – proti, sākotnēji strādnieki liesmas centušies dzēst paši un saindējušies ar dūmiem. 

Šorīt īsi pēc pulksten desmitiem Tīrainē vecās Jelgavas šosejas malā uzņēmumā Silja izcēlās ugunsgrēks. Dzēst liesmas sākumā metās paši darbinieki, izpūšot vairākus balonus ar putām un slāpekli, taču uguns turpināja plosīties. Blakus māju iedzīvotāji pat nedaudz izbijušies un saukuši glābējus. Tobrīd jau likās, ka uguns var pārmesties arī uz citām ēkām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Angārā degušas stalažas, kurās sakrauti traktoru dzinēji, no tiem tālāk liesmas pārmetušās uz ārsienu un vēl pēc tam uz jumta pārsegumu. Glābēji ne bez pūlēm, bet tika galā ar šo darbiņu veiksmīgi.

Diemžēl notikuma vietā bija spiesti ierasties arī mediķi, jo atklājās, ka četriem darbiniekiem palicis slikti. Trīs no viņiem dabūja paelpot skābekli.

Plašāk par ugunsgrēka iemesliem interesēsies policija un droši vien iejauksies arī Valsts darba inspekcija. Uzņēmumā šodien par notikušo komentārus nesniedz.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl