Dzēšot vērienīgu ugunsgrēku cieš trīs uzņēmuma darbinieki

0 Komentāru
Dzēšot vērienīgu ugunsgrēku cieš trīs uzņēmuma darbinieki
FOTO: LETA

Šodien Tīrainē lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmumā izcēlās ugunsgrēks, kura dzēšanu varētu saukt par veiksmīgu – ugunsdzēsējiem izdevās glābt lielāko daļu ēkas un tehnikas. Šajā notikumā gan ir arī smagas sekas, kas attiecas uz cilvēku veselību – proti, sākotnēji strādnieki liesmas centušies dzēst paši un saindējušies ar dūmiem. 

Šorīt īsi pēc pulksten desmitiem Tīrainē vecās Jelgavas šosejas malā uzņēmumā Silja izcēlās ugunsgrēks. Dzēst liesmas sākumā metās paši darbinieki, izpūšot vairākus balonus ar putām un slāpekli, taču uguns turpināja plosīties. Blakus māju iedzīvotāji pat nedaudz izbijušies un saukuši glābējus. Tobrīd jau likās, ka uguns var pārmesties arī uz citām ēkām.

Angārā degušas stalažas, kurās sakrauti traktoru dzinēji, no tiem tālāk liesmas pārmetušās uz ārsienu un vēl pēc tam uz jumta pārsegumu. Glābēji ne bez pūlēm, bet tika galā ar šo darbiņu veiksmīgi.

Diemžēl notikuma vietā bija spiesti ierasties arī mediķi, jo atklājās, ka četriem darbiniekiem palicis slikti. Trīs no viņiem dabūja paelpot skābekli.

Plašāk par ugunsgrēka iemesliem interesēsies policija un droši vien iejauksies arī Valsts darba inspekcija. Uzņēmumā šodien par notikušo komentārus nesniedz.

0 Komentāru