Komentāri

Ir nakts, policija saņem informāciju no visām pilsētas malām, zvani pienāk visu laiku – kāds apzagts, kāds piekauts, kāds cits vienkārši nobijies vai sajaucis tālruņa numurus. Likumsargi uzklausa informāciju un nolemj doties ceļā, naksnīgajās deviņdesmito gadu Rīgas ielās…

Lūk, dažas “epizodes” no policistu ikdienas darba “deviņdesmitajos”:

Pakritušais cilvēks

Uz kādas apledojušas ielas guļ cilvēks bez dzīvības pazīmēm, un ap viņu pulcējas interesentu bariņš. Policijas darbinieks pārbauda gulošajam pulsu, lai saprastu, cik bēdīga ir situācija. Pakritušais cilvēks ir piedzēries un apčurājies, viņam ir arī sasista seja. Vīrieša identitāte nav zināma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Vidusskolēni dzērumā

“Labvakar! Ko šeit darāt? Kas esat? Dokumentus uzrādiet!” vaicā policisti. “Mēs? Vienkārši pastaigājamies. Ejam uz diskotēku!” atbild jaunieši. Policisti tomēr uzstāj – dokumenti būs jāuzrāda. Puiši nopūšas un no kabatām velk ārā skolēnu apliecības un pases. Policistiem nepatīk tas, ka jaunieši sapulcējušies pie automašīnas, kas acīmredzami avarējusi – pabijusi uz jumta. Iespējams, tieši šie jaunieši mēģinājuši spēkratu pastūrēt dzērumā un ar skolēnu apliecību kā vienīgo dokumentu, taču tagad izliekas, ka neko nezina.

Vīrietis tā piedzēries, ka nestāv kājās

Policistiem nākas celt klājās tādu “klientu”, likt viņu mašīnā un vest uz vietu, kur nogādā tos, kuri neatminās savu dzīvesvietas adresi, uz atskurbtuvi.

Skaties foto un video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl