Dzērusi lēdija uz kvadricikla terorizē Čiekurkalnu

Komentāri

Citkārt miermīlīgo Čiekurkalna dzīvi trešdienas pievakarē izjaukusi kāda rīdziniece, kura pamatīgā žvingulī pa turienes ielām vizinājusies ar kvadriciklu.

Pašvaldības policijas inspektore, kura piedalījusies pārgalvīgās braucējas aizturēšanā, stāsta, ka šādu pārkāpumu kopumu, nav bijis grūti nepamanīt. To, ka kaut kas nav kārtībā, varēja saprast jau iztālēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par lielu pārsteigumu kārtības sargiem jaunkundze, redzot policijas darbiniekus un saprotot viņu nodomus, nevis laidās lapās, bet gan droši piestāja turpat aiz kārtībnieku auto.

Tā kā stūrētājai nebija vadītāja apliecības, turklāt bija skaidrs, ka viņa ir pamatīgā reibumā, uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no ceļu policijas, kas jaunkundzei konstatēja 3,04 promiles.

Pēc formalitāšu nokārtošanas četrriteņu braucamrīks nonāca policijas stāvlaukumā, bet 25 gadus vecajai motobraucējai par šo viņasprāt nenozīmīgo pārkāpumu, nu būs jāstājas tiesas priekšā. Par transportlīdzekļa vadīšanu bez atbilstošas kategorijas vadītāja apliecības, turklāt reibumā, sievietei draud pat kriminālatbildība, turklāt par legālu sēšanos pie stūres, viņa var aizmirst uz daudziem, daudziem gadiem.

Skaties video:

Lasi vēl