Komentāri

Driftošana pilsētas centrā bēdīgi beigusies kādam gados jaunam BMW vadītājam, kurš pēc policistu lūguma piestāt nolēmis tomēr ”laisties lapās”.

Tumšo BMW pašvaldības policisti ievēro atpakaļskata spogulī, brīdī, kad tas nakts vidū aizslīd pāri krustojumam Stacijas laukumā. Tā kā šis manevrs ir visai aizdomīgs, policisti nolemj automobili pārbaudīt. Tomēr pēc policijas aicinājuma apstāties automašīna strauji palielina ātrumu un tās vadītājs cenšas aizmukt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saprotot, ka autobraucējs nedomā apstāties, policisti lūdz kolēģu palīdzību. Pakaļdzīšanās turpinās pāri Vanšu tiltam, Pārdaugavas virzienā, līdz Ķīpsalā, bēglis ielas malā aptur savu spēkratu un cenšas nozust tumsā. Bēglis cenšas pretoties, bet policisti tiek ar viņu galā.

Autobraucējs jau pēc brīža atvests atpakaļ uz notikuma vietu, bet viņa pasažiera meklējumos iesaistīta otra likumsargu ekipāža.

”Pie Olimpijas, tur, kur brauc tiltam pa apakšu, tur kur tā saliņa aiziet, te tajā teritorijā vēl vienam čalītim jābūt. Tā kā pasteidzieties, lai paspējam to teritoriju pārmeklēt, vienkārši negribas to BMW atstāt,” dzirdama policistu saruna, meklējot bēgli.

Jau pēc brīža arī BMW pasažieris veiksmīgi aizturēts, un palēnām atklājies, kādēļ tad jaunieši tik ļoti nevēlējās sastapties ar pašvaldības policistiem.

Autovadītājs, iespējams, bija lietojis alkoholiskos dzērienus. Savukārt pasažierim bija noteikta policijas uzraudzība. Tas nozīmē, ka viņam bija jābūt sastopamam mājās pēc plkst. 23.00.

BMW vadītājam neveiklais manevrs pilsētas centrā un citi šajā vakarā sastrādātie pārkāpumi nu izmaksās visai iespaidīgu naudas summu, turklāt pāris gadus nu būs liegts sēsties pie stūres. Savukārt viņa pasažierim, kurš pārkāpis policijas uzraudzības noteikumus, šāds izbrauciens var maksāt pat brīvību.

Lasi vēl