Dzēruma šausmas – vīrietis ar cirvi nogalina savu pudeles brāli

1 komentārs
Dzēruma šausmas – vīrietis ar cirvi nogalina savu pudeles brāli

Divu pusmūža vīru un kādas sievietes kopīga iedzeršana Krūzes ielā beigusies ar asins izliešanu. Brīdī, kad alkohols pilnīgi aptumšojis prātu, kā arguments kādā ķīviņā talkā ņemts gan nazis, gan cirvis.

Krūzes ielas namā mitinās vairākas ģimenes. Lai arī vairums iemītnieku ir patīkami un mierīgi ļaudis, vienā no pirmā stāva dzīvokļiem jau vairākus gadus saimniekojot kāda kundze, pie kuras regulāri iegriežas un pat apmetas dažādas vietējās padibenes. Dzeršanas, ķīviņi un dažādas nebūšanas šeit kļuvušas gandrīz vai par ikdienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrdienas pievakarē iedzert mīlošo ļaužu atpūta beigusies ar nelaimi. Saimnieces un divu viesu starpā izcēlies strīds. Dusmu uzplūdā, visticamāk, viens no vīriešiem, kāds 63 gadus vecs kungs, paņēmis nazi un cirvi, ar kuru uzbrucis savam 53 gadus vecajam pudeles brālim. Kādā brīdī apreibušo prātā gan atplaiksnījis veselais saprāts, un brīdī, kad viens no biedriem jau gulējis asins peļķē, viņi par notikušo ziņojuši dakteriem.

Lai arī ārsti darījuši visu, kas bijis viņu spēkos un vīrietis uzņemšanas nodaļā vēl bijis pie samaņas, tikai dažas stundas vēlāk viņš no gūtajiem ievainojumiem miris. Tajā pašā naktī Valsts policijas darbinieki aizturējuši abus pārējos iedzeršanas dalībniekus, viņi nogādāti iecirknī un uzsākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā cietušais gājis bojā.

Lai arī likuma sargi vēl neatklāj asinspirts patiesos iemeslus, mājas iedzīvotājiem ir sava versija par nelaimes cēloni. Vīrietis, kurš nu jau ir zem zemes, šeit parādījies pavisam nesen. Acīmredzot mēģinājis ievest savu kārtību šajā dzīvoklītī, kā arī centies iekarot saimnieces sirdi.

Šobrīd abi asiņainās ballītes dalībnieki atpūšas aiz restēm, bet likuma sargi skaidro, kurš tieši vainojams notikušajā. Uzbrucējam vai uzbrucējiem par šo noziegumu draud cietumsods līdz pat piecpadsmit gadiem, kas nama iemītniekiem dod cerību, ka vismaz uz kādu laiku šeit beidzot būs miers.

TOP komentāri

  • simona koskina
    0 0 0

    simona koskina

    DRUSKU PAR SKARBU IR NOSAUKT VISUS CILVĒKUS PAR PADIBENĒM.TĀDI PAT GLAUNI KAIMIŅI NĀCA PIE SIEVIETES IEDZERT.UN KUR TAD JŪS VISI BIJĀT????JA NESKAITĀMAS REIZES TIKA SAUKTA PALĪDZĪBA UZ POLICIJU JEB KĀ SAUKT POĻITRUKIEM???NESODIET CITUS!!!!!!!!!!!!!!!!BALTIE,TĪRIE!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl