Dzērumā krīt no kāpnēm un saindējas ar tvana gāzi – aizvadītās diennakts negadījumi

Komentāri
Dzērumā krīt no kāpnēm un saindējas ar tvana gāzi – aizvadītās diennakts negadījumi
Foto: LETA

Aizvadītajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests saņēmis 1431 izsaukumu, no kuriem 200 bijuši saistīti ar traumām, no kurām dažas ir smagas un gūtas pašu pacientu neuzmanības dēļ.

Sadzeras un nokrīt no kāpnēm

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību kādam iedzērušam vīrietim, kurš kritis pa betona kāpnēm. Negadījums noticis Kurzemē. 45 gadus vecais vīrietis bijis smagā alkohola reibumā, un nav spējis atcerēties un pastāstīt par notikušo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mediķi pieļauj, ja cietušais ir kritis pa aptuveni 3,5 metru augstām betona kāpnēm.

Rezultātā vīrietis ar vairākām traumām – galvas, muguras, vēdera orgānu, kā arī vaļēju potītes lūzumu – tika nogādās slimnīcā.

Saindējas ar tvana gāzi

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību tēvam un diviem maziem bērniem, kuri saindējušies ar tvana gāzi. Negadījums noticis Rīgā.

Kurinot krāsni, tika pārāk agri aizvērts krāsns aizbīdnis. Rezultātā 21 gadu vecais tēvs un divi bērni – divus gadus un dažus mēnešus vecs – tika nogādāti slimnīcā.

Savukārt smagākais gadījums noticis Pierīgā, kur 28 gadus vecs vīrietis nakti pavadījis treilerī. Vīrietis no rīta tika atrasts guļam treilerī ar ļoti jūtamu tvana gāzes smaku. Cietušais bijis bezsamaņā, bet mediķiem izdevies stabilizēt vīrieša stāvokli.

Tāpat arī Zemgalē aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši kādam 35 gadus vecam vīrietim, kurš darbavietā saindējies ar tvana gāzi un ticis hospitalizēts.

Paslīd un satraumējas

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību četriem cilvēkiem, kuri krituši uz trotuāra un guvuši traumas. Bukša stāstīja, ka mediķi palīdzējuši kādam 16 gadus vecam jaunietim Kurzemē, kurš, paslīdot uz ietves atsiti galvu pret ēkas sienu un guvis galvas traumu.

Tāpat Rīgā kāds desmit gadus vecs zēns kritis uz sejas un guvis vaļējas brūces sejā. Rīgā kāda 18 gadus veca jauniete kritusi uz muguras un guvusi galvas traumu.

Savukārt pakrītot uz slidenas ietves kāju lauzusi kāda 73 gadus veca sieviete.

Lasi vēl