“Dzēru, jo sastrīdējos ar draudzeni” – vai šāds attaisnojums atkausē policistu sirdis?

Komentāri
“Dzēru, jo sastrīdējos ar draudzeni” – vai šāds attaisnojums atkausē policistu sirdis?
Foto: RPP

Ceturtdien, 25. maijā, Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu Volkswagen markas automašīnu, kuru vada vīrietis, iespējams, alkohola reibumā. Turpmākie notikumi ir visai amizanti…

Minētais transportlīdzeklis pamanīts uz Akmens tilta, vairākkārt dots rīkojums apturēt transportlīdzekli, taču tā vadītājs turpināja ceļu. Automašīna apturēta Aleksandra Čaka ielā, kur autovadītājs paskaidroja, ka neesot dzirdējis policijas rīkojumus, kaut arī automašīnai bija nolaisti logi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apstādinot transportlīdzekli, pamanīts, ka tā vadītājs nav piesprādzējies ar drošības jostu.

Vīrietis policijas darbiniekiem atzinās, ka lietojis alkoholu, jo sastrīdējies ar savu draudzeni.

Izsaukti Valsts policijas Ceļu policijas darbinieki, kuru klātbūtnē vīrietis sāka uzvesties agresīvi – vicinājās ar rokām un atteicās iekāpt operatīvajā transportlīdzeklī. Vīrietis aizturēts un nogādāts medicīnas iestādē alkohola koncentrācijas noteikšanai. Tālāko darbu ar iereibušo šoferi turpināja Valsts policijas Ceļu policijas darbinieki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl