Dzerstiņa laikā Pārdaugavā ar tabureti nosit sievieti

0 Komentāru
Dzerstiņa laikā Pārdaugavā ar tabureti nosit sievieti
Foto: Josh /Flickr

Pārdaugavā, kādā Ozolciema ielas dārza mājiņā, tika atrasts sievietes līķis ar vardarbīgām nāves pazīmēm, informē Valsts policija. Aizdomu ēna krīt uz viņas ”pudeles brāli”.

20. oktobrī ap pulksten 9.50 Rīgas Zemgales policijas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Ozolciema ielu, kur kādā dārza mājiņā atrodas smagi cietusi sieviete. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi konstatēja 1962. gadā dzimusī sieviete ir mirusi, turklāt vardarbīgā nāvē. Aizdomās par nozieguma izdarīšanu policisti aizturēja un nogādāja iecirknī 1964. gadā dzimušu vīrieti.

Pārbaudot notikušā apstākļus, policisti noskaidroja, ka sieviete un vīrietis bijuši paziņas un kopā lietojuši alkoholiskos dzērienus. Tad kādā brīdī starp abiem izcēlies konflikts, kura rezultātā 1964. gadā dzimušais vīrietis iesita sievietei ar tabureti pa galvu, nodarot smagus miesas bojājumus, no kuriem cietusī notikuma vietā mira.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neizmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Šāds likuma pārkāpums paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 Komentāru