Komentāri

Diviem šoferiem šāda dzerstīšanās automašīnas salonā nedēļas nogalē beigusies ar arestu. Viens no autovadītājiem pie stūres uz brīdi pat iemidzis, bet otrs – pirms brīža solījies policistiem automašīnu nevadīt.

Abi ielas malā novietotajā automobilī sēdošie cilvēki likumsargu uzmanību piesaistījuši pavisam banāla iemesla dēļ – gan jaunā sieviete, gan pie spēkrata stūres sēdošais vīrietis, neko neslēpjot, mierīgi malkojuši grādīgās dziras. Zinot, ka šādi nereti sākas dažādi neprātīgi braucieni, policisti nolēmuši piestāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāris minūtes pēc šīs sarunas, kuras noslēgumā kungs solījies nebraukt, kārtības sargi pārliecinājušies par to, ka Audi vadītājam, viņu teiktais ir, tā teikt, kā pīlei ūdens. Turpat Mūrnieku ielā iepriekš redzētais Audi tika piefiksēts kustībā.

Vēl kāds autobraucējs, kuram šajās brīvdienās nācies šķirties no vadītāja apliecības, pieķerts agrā svētdienas rītā. Grīziņkalnā patrulējošie policisti šim spēkratam pievērsuši uzmanību, jo pie stūres sēdošais vīrietis izskatījies manāmi saguris, turklāt viņa autovadīšanas maniere šķitusi visai nepārliecinoša. Mirklī, kad policisti jau seko šim Audi, vadītājs nedaudz iesnaužas pie zaļās gaismas.

Abi šajās brīvdienās notvertie dzērājšoferi nu būs spiesti papildināt valsts budžetu par vairākiem tūkstošiem eiro. Uz pāris gadiem jāaizmirst arī sēšanās pie stūres, turklāt dažas dienas nāksies pārdomāt izdarīto, sēžot aiz restēm, izciešot administratīvo arestu par auto vadīšanu reibumā.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl