Šoferis ceļu policistam mēģina dot 2000 eiro kukuli, bet tiek aizturēts

Komentāri
Šoferis ceļu policistam mēģina dot 2000 eiro kukuli, bet tiek aizturēts
LETA

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka Bauskas novadā Gailīšu pagastā par 2000 eiro kukuļdošanu tika aizturēts 1951. gadā dzimušais vīrietis.

Pagājušajā nedēļā, 30. aprīlī, patruļpolicijas darbinieki apturēja automašīnu Audi 80. Tika konstatēts, ka automašīnas vadītājs vada automašīnu 1,69 promiļu reibumā. Savukārt, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, 1951. gadā dzimušais vīrietis mēģinājis iedot 2000 eiro lielu kukuli, pēc kā tika aizturēts, un uzsākts kriminālprocess.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl viens kukuļdošanas gadījums reģistrēts 29. aprīlī Bauskā. Lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā un cieņu aizskarošā izskatā, 1959. gadā dzimis vīrietis mēģinājis iedot 5 eiro. Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess.

Krimināllikuma 323. panta 1. daļa nosaka, ka par kukuļdošanu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Zemgales reģionā šogad uzsākts jau 41 kriminālprocess par kukuļdošanu. Policija turpina pastiprināti strādāt kukuļdošanas apkarošanas jomā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl