Komentāri

Visi vakar smagās automašīnas un skolēnu autobusa satiksmes negadījumā cietušie bija vecumā no 10 līdz 13 gadiem, tādēļ ar neatliekamās medicīniskās palīdzības starpniecību viņi tika nogādāti Bērnu klīniskajā slimnīcā Rīgā.

Negadījumā cietušie ir nepilngadīgi. Šādos gadījumos sarunas ar masu medijiem iespējamas tikai ar vecāku atļauju. Joprojām atrodoties pārdzīvojumu iespaidā, vecāki savus bērnus vēlējās atturēt no papildu pārdzīvojumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā autobusā atradās 32 bērni. Viņi devās uz sporta sacensībām. Vietā, kur jādod ceļš pretim braucošajiem, autobuss piebremzēja, savukārt sekojošais kravas automobilis nē. Šīs automašīnas vadītāja izelpā tika konstatēts 1,42 promiļu smags reibums.
Trieciena rezultātā autobusā sēdošie bērni atsitās pret priekšējo krēslu. ”Vienam ir nelieli organiski bojājumi, vienam funkcionālas problēmas,” par gūtajām traumām vēsta Bērnu slimnīcas ārsts Arnis Ozols, ”tas ir smadzeņu satricinājums. Šajā gadījumā, izmeklējot objektīvo, mēs neredzam nekādus bojājumus vizuāli smadzeņu masā vai audos. Ja ir – to saucam par organiskiem bojājumiem.”
Tiek prognozēts, ka visi cietušie slimnīcu varētu pamest jau tuvāko dienu laikā.

Ar vieglākām traumām 14 skolēni vērsušies pēc mediķu palīdzības arī Liepājā, no kurienes autobuss braucis. Saskaņā ar Liepājas slimnīcas sniegto informāciju sūdzības pārsvarā bijušas par roku, kāju un galvas sasitumiem. Taču visi šie bērni var turpināt ārstēšanos mājās.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl