Dzērāji nežēlīgi piekauj sirmgalvi

4 komentāri

Kādu 77 gadus vecu kungu viņa pašu lauku sētā netālu no Daudzevas ļoti smagi un nežēlīgi piekāva dzērāji, kas dzīvo kaimiņos. Viņi pensionāru apsūdzējuši pedofilismā un mēģinājuši “izsist” no viņa naudu.

Dzīve Edvarda lauku sētā parasti rit mierīgi, taču ik pa brīdim kādas nepatikšanas sarīko kaimiņos dzīvojošā ģimene. Vecīšiem – Edvardam un viņa kundzei – no šīs saimes nebūšanām izvairīties nav iespējams, jo abus īpašumus šķir vien daži metri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajās brīvdienās 77 gadus vecais saimnieks mājās bijis viens, jo sieva bija devusies uz Rīgu. Tāpat arī pārējie tuvākie radi šīs dienas pavadījuši Rīgā.

Piekautais vīrietis stāsta, ka cenšas uzturēt labas attiecības ar kaimiņiem, viņš neatsaka nedz aizdot riteni, nedz kādu lieku eiro. Tāpat viņš dažkārt uzņemas pieskatīt viņu meitenīti Kitiju, kurai jau tāpat, pēc Edvarda vārdiem, nav viegla dzīve. Tā tas noticis arī liktenīgajā vakarā. Dzērāju pāris atgriezies no savām gaitām un pēc tam uzbrucis Edvardam. Viņu pamatojums ir tāds, ka bērns viņiem esot teicis, ka Edvards esot uzmācies meitenītei. Edvards stāsta, ka kaimiņi, visticamāk, esot uzbrukuši, lai izspiestu naudu, to viņš neesot devis.

Kopumā senioru situši četri cilvēki, viens no viņiem – ”izteikti ļauns”, kuram, pēc Edvarda vārdiem, viņa sišana esot sagādājusi īstu prieku.

Cilvēki, kas Edvardu smagi piekāvuši, vēl aizvien ir uz brīvām kājām – policija viņus nevar atrast. Tāpat bez pēdām nozudusi arī kaimiņu ģimenīte.

Video:

TOP komentāri

 • aivars
 • Kristaps Zaļais Akmens
  +1 +1 0

  Kristaps Zaļais Akmens

  Tie jau nav cilveki kas šādi izrēķināt ar cilvēku cienījamā vecumām.
  druasmas, cik žēļ palika šī vīrieša, viņš puisītim vēl meklējis rotaļlietas lai mazajam būtu interesanti, iedevis vēl riteni un devis naudu šiem kaimiņiem un tagad šādu noziegumu pastrādā pret viņu, vēlos nodot cietušajam siltus sveicienus, bez tādiem, kā Jums Latvija nav iedomājama, siltu, mīlošu un izpalīdzīgu ciklvēku ir maz, tāpēc novēlu Jums izveseļoties un būt daudz stiprākam un laimīgākam, nekā bijāt līdz šim.
  vēlēos Jums palīdzēt tikt galā ar šo situāciju tāpēc, ja kāds radinieks jeb tuvinieks lasa šo komentāru, uztrakstiet Man šī Kunga telefona numuru facebook profilā, Es labprāt palīdzēšu ar silmīcas izmaksām un došu arī citu palīdzību :)
 • es
  0 0 0

  es

  Pedofīlam ir jāsanjem sods. Vajadzēja sadedzināt uz sārta vai mēli un pirkstus nogriezt. Kraans jau vairaak nedarbojās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl