Dzērāji aukstajā laikā salst, bet pārgalvīgie autovadītāji iebrauc grāvjos

0 Komentāru
Dzērāji aukstajā laikā salst, bet pārgalvīgie autovadītāji iebrauc grāvjos
(Foto: LETA)

Aizvadītajā diennaktī slimnīcā tika nogādāti vairāki vīrieši alkohola reibumā, kuriem konstatēta vispārēja ķermeņa atdzišana, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja. Vakar vairāki autovadītāji, ziemas apstākļiem neizvēloties braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, iebraukuši grāvjos, vēsta Valsts policija.

Malēja stāstīja, ka aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību vairākiem vīriešiem, kuri bija dzēruši un pēc tam ilgāku laiku pavadījuši aukstumā, gūstot vispārēju ķermeņa atdzišanu.

Rīgā slimnīcā ar vispārēju ķermeņa atdzišanu tika nogādāti divi vīrieši. Kāds 38 gadus vecs vīrietis vairākas stundas gulējis uz ielas, kā arī uz ielas tika atrasts gulošs kāds 42 gadus vecs vīrietis.

Arī Latgalē kāds 55 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā gulējis uz ielas, rezultātā ar konstatētu vispārēju ķermeņa atdzišanu nogādāts slimnīcā.

Savukārt Zemgalē mediķi snieguši palīdzību kādam 74 vecam kungam, kurš bijis alkohola reibumā un vairākas dienas atradies nekurinātā mājā. Cietušo, guļot uz grīdas, atraduši radinieki.

Kopumā pagājušajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi devušies uz 1103 izsaukumiem, bet 219 no tiem bija saistīti ar dažādām traumām.

Autovadītāji neizvēloties braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, iebraukuši grāvjos

Tā vakar Mālpils novadā uz autoceļa Garkalne-Alauksts no braucamās daļas nobrauca automašīna BMW 528 un apgāzās. Avārijā traumas guva 1987., 1993., un 1992.gadā dzimuši vīrieši, kuri ievietoti slimnīcā.

Līdzīgs ceļu satiksmes negadījums noticis Lubānas novada, Indrānu pagastā, kur 1943.gadā dzimis autovadītājs neizvēlējās braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, iebrauca grāvī un apgāzās. Automašīnas vadītājs un 2005.gadā dzimušais pasažieris ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Tāpat ar iebraukšanu grāvī noslēdzās kāds ceļu satiksmes negadījums Pārgaujas novada, Raiskuma pagastā, kur 1964.gadā dzimis autovadītājs nebija izvēlējies braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, tādējādi izraisot avāriju.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 57 ceļu satiksmes negadījumi, no tām septiņās avārijās cietuši 13 cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī aizturējuši 15 autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniegusi atļauto normu. Rīgas reģionā aizturēti septiņi iereibuši autovadītāji. Tāpat Rīgas reģionā tika aizturēts viens velosipēdists, kurš spēkratu bija vadījis alkohola reibumā.

0 Komentāru